Taboo
Katatonia - Night Is The New DayGorgisheli 'Amore'Hedningarna 'Kaksi'Riverside '02 Panic Room' (singel)Animations 'Animations' CETI '(…) perfecto mundo (…)'Machine Head 'The Blackening' Division by Zero 'Tyranny of Therapy' Da Capo Players 'The String Quartet Tribute to Dream Theater'Luminous Flesh Giants 'Duma i Upadek'Pure Reason Revolution 'The Dark Third'Pride Of Lions 'The Roaring Of Dreams'Crematory 'Klagebilder'The Racounters 'Broken Boy Soldiers'Discanto 'Zodiac' pt. 1Lenny Valentino 'Uwaga! Jedzie tramwaj'
Menu Glowne
   Strona główna
   Redakcja
   Księga gości
f
Artykuly
  WSZYSTKIE
(411)

  MUZYKA
(359)
     Publicystyka(24)
     Recenzje(277)
     Relacje(49)
     Wywiady(9)

  LITERATURA
(20)
     Proza(1)
     Publicystyka(1)
     Recenzje(18)

  PUBLICYSTYKA
(7)
     Felietony(7)

  FILM
(19)
     Publicystyka(5)
     Recenzje(14)

  GALERIA
(6)
     Galerie(4)
     Publicystyka(2)
 


Linkownia


COOL SITE - konkurs www na najlepszą stronę internetową

Katalog Gwiazdor

Strona wyróżniona przez Katalog Ciekawych Stron


Ukulturalnianie przez faszyzm, czyli czego słuchają młodzi polscy aryjczycy.

Szanowny Czytelniku, jeśli zdarzyło Ci się kiedykolwiek oberwać w potylicę biało-czerwonym baseballem, miałeś bliższe spotkanie trzeciego stopnia z czymś co przypominało brakujące ogniwo pomiędzy ogrem i niedorozwiniętym orangutanem lub ktoś próbował Ci wmówić, iż mordowanie Polaków przez Hitlera to najwyższy przejaw patriotyzmu - wielce prawdopodobne, iż zamieszany był w to Polski Prawdziwy Patriota (PPP). PPP poznaje się po: 1) typowo polskim symbolu przyjaźni polsko-niemieckiej, czyli swastyce. Umieszczona jest ona najczęściej na ubraniu (wersja dla tych, którzy zakładają, że dorośleją) lub wytatuowana na ciele (nie ma ratunku, pozostają operacje a'la Michael Jackson, o którym później). Wersja na długie samotne wieczory wraz z kolegami przy świetle księżyca - krzyż celtycki; 2) głowie, na której znajduje się mniej więcej tyle ile w jej wnętrzu - czyli nic. Tłum nazi-skinów ma niejednokrotnie problemy z komunikacją w grupie, gdyż jak dotychczas poziom ewolucji nie pozwolił na wygenerowanie bardziej oryginalnej ksywy niż "Łysy"; 3) rozmaitych akcesoriach pozwalających krzewić Polskość, takich jak: wspomniany już kij baseballowy, flaga zawierająca hasła ukazujące wyżyny intelektualne ich autorów typu: "Niszczą Polskę Niemce i niszczą odmieńce", oraz glany z czerwonymi sznurówkami (prawdopodobnie po to, by nie trzeba ich było częściej prać od krwi "żydowskiego, kurwa, ścierwa"). Tyle, i tak zbyt długiego jak na poziom badanego materiału, wstępu.

Teraz poproszę Cię, Szanowny Czytelniku, byś wspiął się na wyżyny wyobraźni, gdzieś na etapie odpowiedzi na pytanie: "kto stworzył Boga?" i wyobraził sobie, iż opisane wyżej istoty mają coś wspólnego z kulturą. Oczywiście "kulturą" poszerzoną do granic swoich możliwości, niczym emerytowany aktor gejowskich filmów porno. Chodzi mi mianowicie o pewien element tego pojęcia nazywany muzyką, choć prawdopodobnie powinienem być wysłany na katolicki obóz z młodymi klerykami i abp Paetzem za nadużycie owego słowa. Pokusiłem się o dość subiektywną klasyfikację współczesnych potomków wujka Adolfa ze względu na ich wrażliwość na bodźce muzyczne, ze szczególnym zwróceniem uwagi na zawartość merytoryczno-tekstową.

Kategoria I: Tak jak Adolf Hitler jestem polskim patriotą

To kategoria istot z rodzaju: sierść krótka jasna, ślepia błękitne, pierś biała dumnie w kierunku Germanii wypięta. Ogólnie panowie czyści (przynajmniej rasowo), niszczący każdy przejaw czarnego zarostu pod pachami, biali bardziej niż zombie chory na białaczkę. Bogiem, mistrzem oraz tapetą w Windowsie teraz i zawsze mr Adolf H. Inspiracje muzyczne oscylują wokół nieistniejących już zespołów-legend polskiej sceny white power: Honoru i Konkwisty 88.

Jak łatwo się domyślić, szczególną miłością darzeni są osoby rasy semickiej, czyli Żydzi, w języku nazi-skinów synonim np. wyniku dłuższego przebywania w toalecie. Oczywiście nasi biali rodacy z troską skupiają się nad rosnącym przyrostem naturalnym Ziemi, proponując własną formę walkę z tym problemem. Recepta zatwierdzona przez zespół Honor: To błąd, gdy ktoś na twojej ziemi roznosi smród / Tam, gdzie ma dom może to robić, ale nie tu / Więc stań i bij w ten obłudny żydowski ryj / I dumnie walcz i głośno krzycz: Dla białej rasy, dla polskiej krwi! Ref. Bez litości zabij to / Bez skrupułów zniszcz to zło.

Owe szlachetne przesłanki i walka z "tym" są kontynuacją filozofii "największego człowieka w historii ludzkości", któremu poświęca się wiele wzruszających pieśni, przy których nawet najbardziej twardym łysym dżentelmenom kręci się łezka w aryjskim oku: Z raz obranej drogi nie zawracaj w tył / Nie opuszczaj wiary w dumę białej rasy / Tak jak Adolf Hitler niszcz żydowski stan / Niech powróci siła, która będzie trwać. Ref. Narodowy socjalizm - jedna droga dla kraju!

Myliłby się ktoś, kto pomyślałby, iż polsko-niemiecccy patrioci ukryci w jednym ciele zdolni są jedynie do agresji. Potrafią także drżącym głosem zaśpiewać o prawdziwej, nieskalanej czano-żółto-czerwono-żydowską (tfu!) ideologią, przyjaźni, jak ma to miejsce w jednej z piosenek Konkwisty 88: Zostańmy przyjaciółmi na zawsze, w imię naszej jedności / Niech nasze serca połączy walka, idea rasowej jedności. Silni i męscy chłopcy mają także swoją jedyną, idealną miłość - jest nią Ojczyzna, obiekt nieśmiałych i zawstydzających ruchów pod kołderką, a także deklaracji, takich jakie prezentuje nam zespół o oryginalnej nazwie Salut: My wybrańcy twoi, synowie Tobie wierni / Wobec obcego zagrożenia nigdy nie będziemy bierni / Nigdy Cię nie opuścimy, zawsze przy Tobie będziemy / A kto stanie przeciw nam i Tobie to zabijemy. W duchu miłości utrzymane są także pieśni Deportacji 68, która demaskuje to, o czym inni wolą milczeć: Syndykat żydowski rządzi całym światem / Do władzy dziś doszli synowie Izraela / Dlaczego? Dlaczego? Oni jeszcze żyją! / Dlaczego nie mogę ich rozstrzelać? / Żydzi! Żydzi! Parszywa rasa / Żydzi! Żydzi! Z mojej Polski won!

Kategoria II: Bóg - Eksterminacja - Ojczyzna

To grupa z pokolenia J.P. II żałujących zapewne, iż ominęły ich czasy tak doniosłych i pełnych dobra wydarzeń w historii świata jak mordowanie, nabijanie na pal niewiernych oraz wysyłanie dzieci z samobójczą misją podczas wypraw krzyżowych. Miłością bliźniego nie ustępują ich historycznym poprzednikom, podobnie jak zawartością głupoty w omamionych religijnym oszołomstwem zakutych łbach. Ostatnie słowa i modlitwy wysłuchał dobry Bóg / Niech dzisiaj wszystkie dzwony dzwonią, na ustach naszych słów / Cierpliwość oraz tolerancja tutaj ma swój kres i wkrótce stosy zapłoną znów / Niewierni boją się, to jest nasz dzień, ten wielki chwały czas - śpiewa pełen gorliwych chęci wokalista Twierdzy.

Motyw płonących niewiernych rozpala widocznie najbardziej wyobraźnię naszych dzielnych krzyżowców XXI w., gdyż w prawie każdym tekście tyczącym tej tematyki znajdujemy opisy owej krucjaty miłości, czasami poszerzone o dobrą, bo Polską, wersję dżihadu. Tak oto przy patriotycznych ogniskach podśpiewuje sobie zespół NaRa: Niestrasznym nam jest ból, cierpienie / Bo Świętej Wojny znamy smak / Kto nie jest z nami, ten śmierć bierze / Litości nie zna żaden z nas / A w heretyckie psy pogańskie / Uderzym niczym Święty Grom / Płomieniem stosów dusze leczyć / By stanął tutaj Boży Dom.

Dzięki popularności Radia Maryja i Młódzi Weszpolskiej każdego dnia rosną nam nowe zastępy podobnie szlachetnie nastawionych pokoleń, a więc strzeż się ateisto czy - nie daj Boże! - krisznowcu czy muzułumaninie, gdyż ojciec dyrektor ma już Twój adres, już niedługo zapuka do Twych drzwi nocą i zapyta: "Kto ty jesteś?...".

Kategoria III: Dał nam przykład Światowid jak mordować mamy...

Kategoria niejako wymierająca, sławiąca przeróżne Trygławy, Światowidy i Przecławy (?), czyli czyste rasowe bożki, zsyłające niegdyś na nasze ziemie chętne dziewice i walecznych wojów, zapewne krajanów Kajka i Kokosza. Współcześni pożal się Boże rycerze latają, upał czy nie upał, po lasach (oczywiście jeśli nie zostały jeszcze wykupione przez niemiecko-żydowski syndykat), polują na tury (na wymarciu - szlachetne to wino zmieniło nazwę na obco brzmiącego "Tiera") oraz żubry (tu sytuacja o niebo lepsza - występują w puszczy i każdej "Żabce"). Aktywnie spływają swoimi drakkarami marki mały fiat raz do roku na wyspę Wolin by nacieszyć pogańskie oczy widokiem odradzającej się prawdziwej wiary.

Kultowym zespołem jest blackmetalowa Gontyna Kry, mająca w swoim repertuale piosenkę o słodko brzmiącym tytule "Nadchodzimy, będziecie rzygać żydowskie bękarty!". Poganami z krwi, kości i głupoty byli także członkowie zespołu Honor, którzy zauważyli swym czystym orlim wzrokiem, iż: W oddali krzyż - znak nieczystej krwi / Rozsiewał zguby jad na wszystkie strony / Niezagrożony na tysiące lat / Krwi dumnej rasy pogardy wskazał szlak. Wytłumaczyli także nieświadomym niczego katolikom cały Wielki Przekręt, czyli Jak To Z Jezusikiem Było: On nie umarł za ciebie / Lecz po to by Syjonu wiara zabiła nas / Bóg to twoje sumienie / To nie semicki fetysz, który nadstawia twarz. Prawda, że ładnie i poetycko?

Kategoria IV: Kulturalnie uświadomieni

Tu bezsprzecznym liderem pozostaje zespół Baranki Boże, któremu nieobce są zawiłości współczesnego świata, jego kultury, zarówno masowej, jak i tej wyższej. Moim nieocenionym, i jak dotychczas nieprześcignionym faworytem jest piosenka "Michael Jackson": Jest na świecie zwykły murzyn, który zawsze chciał być biały / Miał tysiące operacji, ale mu się nie udały / Czarne zawsze będzie czarne, Jackson tego już nie zmienisz / Nie pomogą ci pieniądze, żaden cud cię nie odmieni / Jackson, Jackson, Jackson dziki - wypierdalaj do Afryki! / Jackson, Jackson, Jackson kolorowy - chuj ci w dupę do połowy! Kategoria kulturalno-oświatowców rozwija się jak na razie słabo, ale trzymam kciuki za kolejne sukcesy.

Kategoria V: W sercu aryjsko, w duszy gotycko

Czyli wszelkiej maści gotyccy wielbiciele senor Adolfa (właściwie z jego aparycją śmiało nadawałby się na - nomen omen - czystej krwi gotha). Tak, tak, są tacy, sam byłem świadkiem jak na jednej z imprez z cyklu Castle Party łysi panowie radośnie podskakując salutowali przy piosence "Fatherland" XIII. Stoleti. Jednak ci bardziej ambitni próbują zrozumieć darkwave'owe i neofolkowe dźwięki zespołów takich jak Blood Axis czy Death In June, dość podejrzanie flirtujących z brunatną ideologią. Ale logicznie rzecz biorąc - w jakim innym kierunku mieli by iść nasi bohaterowie owładnięci obsesją czystości krwi jeśli nie w stronę zakompleksionych, wykupujących przed gotyckimi imprezami hipermarketowe zapasy krwistoczerwonego keczupu pseudowampirów?

No i dochodzimy do końca naszej pouczającej i radosnej wycieczki w rejony dotychczas niezamieszkałe przez myśl czy choćby najmniejsze oznaki inteligencji. W dobroci swej pominąłem kategorię najszerzej chyba rozpowszechnioną na naszej Czystej Białej Ziemi, czyli nazi-skniheadów, którzy z powodu posiadania dwóch szarych komórek (z czego jedna służy do konsumpcji i wydalania, a druga jest rezerwowa w przypadku awarii pierwszej) mrużą z niepokojem oczka przy czymś, co jest dłuższe niż jedno zdanie. Zapewne teksty piosenek pisanych przez tego typu osobników oscylowały by wokół refrenu: "E, kurwa, chuju, chcesz wpierdol?", natomiast o poziomie muzycznym boję się nawet pomyśleć.

PanAdolf Extra
(powiększ)


Bądź więc spokojny, Szanowny Czytelniku, o los naszej umęczonej wszędobylskimi żydowsko-niemieckimi spiskami Ojczyzny. Mając patriotyczną młodzież na tak wysokim poziomie kulturalnego rozwoju nie musimy się martwić o brak zatrudnienia, przynajmniej dla pracowników prężnie rozwijających się w III Rzeczpospolitej szpitali psychiatrycznych.

ps. Ilustracje i zdjęcia zamieszczone w tekście mają charakter informacyjny, prawami do nich dysponują ich autorzy. Grafika tytułowa pochodzi ze strony http://www.skinheadz.com.
Tomasz "Trollking" Zdulski
trollking(at)interia.pl

Pokaz wszystkie teksty tego autoraAutor: Darw
(2013-09-19 19:46:08)

ip: 178.36.60.26
e-mail: bezspamu@hotmail.com

Zagubiony: "wobec siebie stosują reguły kapitalistyczne a
słabszym dają socjalizm rozumiejąc,że im należy pomóc bo Bóg karze kochać.
Jaka to jest rasa wg Ciebie. Bo według mnie tacy ludzie zasługują na najwyższy szacunek."

Socjalizm z marionetkowym rządem, systemem monopartyjnym - czyli zakamuflowanym reżimem autorytarnym bez nadzoru społecznego nad władzą, wojującym ateizmem , nierzadko ludobójstwem, nietolerancją, biedą i zacofaną gospodarką chronicznych niedoborów. Jak sama nazwa wskazuje , jesteś zagubiony - przez Boga i nie tylko....


Autor: Zagubiony
(2012-06-06 15:58:33)

ip: 89.68.251.247
e-mail: brak@brak.pl

A widziałeś Terminatora 2.
Tam jest czarny aktor odpowiedzialny za stworzenie chipu sterującego "umysłem"robota I on ma żonę i dziecko. Czy to nieścisłość Hollywoodu nastawiona na "przeciętnego kinomana" czy fakt z życia.
Niech będzie ,że IQ 130 to policjant.Ten poziom
nie wymaga zbyt dużej "kombinatoryki"Ale co nas niby ma odróżniać od
reszty? R1a/R1b/I/J czy może 11101 and A


Autor: ha!
(2012-03-13 17:56:36)

ip: 83.6.198.191
e-mail: azt12@wp.pl

wole lata po lesie i oddawac czesc naturze niz siakies zydowskie zombie czcic z obczyzny stworzone by rzadzic i karac tylko. glupi tekst jak odbyt konia


Autor: Zagubiony
(2011-10-21 22:18:31)

ip: 84.10.232.53
e-mail: brak@brak.pl

I jeszcze jedno. Są przecież czarni o IQ conajmniej 130 a to oznacza ,że nie ustępują rasowo białym. Jedyna różnica to kolor skóry. Wobec tego zastanawiam się czy rasizm oparty jedynie o kolor skóry nie jest prymitywnym anachronizmem.


Autor: Zagubiony
(2011-07-27 02:51:11)

ip: 84.10.232.53
e-mail: brak@brak.pl

Do Mysterious: Szanuję Twoje zdanie i po krótkiej analizie tej wypowiedzi muszę Ci przyznać rację.Nie wziąłem pod uwagę dynamiki zmian dotyczących zróżnicowania proporcji ilościowo-rasowej społeczeństwa.


Autor: Mysterious_
(2011-07-04 18:44:35)

ip: unknown
e-mail: Mysterious666@interia.eu

wiesz co ? nie wypowiadaj się ... segregacja rasowa powinna być . W AMERYCE RASA ARYJSKA TO JUŻ MNIEJSZOŚĆ nie chcę tego w Polsce . ty chcesz mieć czarne wnuki ? ja nie
! Jestem Skinheadką i jestem z tego dumna . wcale nie biegam z kijem tak jak się to tobie wydaje ...


Autor: Zagubiony
(2011-04-12 17:18:44)

ip: 84.10.158.178
e-mail: brak@brak.pl
www: http://brak.pl

sprawa rasy- A co powiesz
autorze o ludziach,którzy
wobec siebie stosują reguły kapitalistyczne a
słabszym dają socjalizm rozumiejąc,że im należy pomóc bo Bóg karze kochać.
Jaka to jest rasa wg Ciebie. Bo według mnie tacy ludzie zasługują na najwyższy szacunek.


Autor: Paweł
(2011-03-27 22:40:25)

ip: 84.10.158.178
e-mail: brak@brak.pl

Pozostaje pytanie czy Eichmann był 100% aryjczykiem, ciągle badam tą kwestję.


Autor: Viking
(2010-10-30 10:51:19)

ip: 83.142.222.187
e-mail: pupcia@cycuszki.pl

Muszę przyznać ze autor jest osoba obdarzoną nie lada poczuciem humoru. Fakt ze pewne sprawy poknocił i pomieszał, ale jedną rzecz trzeba przyznać naziole to pustaki, ale jest róznica między naziolami a słowiańskimi rasistami, to jest zupełnie co innego. A tak btw, swastyka jest symbolem wywodzącym się z indii. I jako krzyż słoneczny była czczona tak samo w starozytnym rzymie jak i przez słowian więc tu raczej troszkę wiecej faktów bo dla znawców tematu to są dosc rażace błędy, ale bądź co bądź uśmiałem się jak cholera, SŁAWA!


Autor: Paweł
(2010-10-02 03:48:40)

ip: 79.191.215.217
e-mail: brak@brak.pl

Do wszystkich tutaj zgromadzonych Aryjczyków :
Zapamiętajcie raz na zawsze- Żyd zakonspirowany jest trudny do wykrycia.Jego inteligencja często dotyczy jedynie sfery finansowej,technicznie jest słaby. Potrafi manipulować tak nieświadomym człowiekiem aby jego korzyść była na wierzchu, często nawet ze szkodą dla oponenta.
Wydaje mu się ,że jest panem(megalomania)Pieniądz dla niego jest sprawą absolutnie priorytetową, brak mu uczuć idealistycznych. Swoją przebiegłością potrafi wmanewrować niewinnego człowieka w kłopoty. Jest to typ człowieka zdegenerowany rasowo i nie chodzi mi tu o wzrost a raczej o proporcje twarzy. Często pozują na świętoszków a w rzeczywistości to
krwiopijcy.Tyle zaobserwowałem w swoim 30letnim życiu.Jeszcze jedno: Adolf Hitler nie spełniał kryteriów aryjskich a prowadził wojnę. Prawdziwy Aryjczyk to nie tylko siła fizyczna ale też dusza , która podpowiada ,ze Bóg jest największym kreatorem a jego obecność zauważamy w harmonii Kosmosu.


Autor: Mayeusz
(2010-09-16 04:22:40)

ip: 83.15.94.81
e-mail: matiit@wp.pl

Oj kolego autorze, coś tam wiesz coś tam słyszałeś a wszystko okrasiłeś swoimi światopolgądowymi uprzedzeniami i fobiami. Swoją drogą ze swoją nienawiścią do katolicyzmu mógłbyś zaśpiewać niejedną piosenkę z neopogańskim zespołem Honor... jedną piosenkę przeciwko Krzyżowi już zacytowałeś jako lirycznie udaną...


Autor: ŁYSY
(2009-01-16 23:23:23)

ip: 82.29.37.79
e-mail: Lysy1.16@02.pl

co ty wiesz o nas ? nic! a prawda jest taka kazdy musi walczyc o nieskazitelną ARYJSKĄ Rase i sprzeciwiac sie Demokracji! a najgorsze jest to jak ktoś miesza Rasy i rodzi sie mieszaniec to jest hańBA


Autor: odwal się, ciulu
(2008-07-05 03:31:40)

ip: 83.9.127.65
e-mail: hgghgh@rus3.pl

Ej! Magistrze! "...Są tacy, to nie żart, dla których jesteś wart mniej niż zero! Mnieeej niż zeerooo!"

To świetnie opisuje twoją osobę ;] "Magystrze Ty" o wiedzo, o ynteligencjo i panie rozumu i geniuszu Ty...


Autor: Regres panowie i panie
(2008-03-19 12:08:10)

ip: 81.190.43.1
e-mail: hmh@o2.pl

Tekst jest swietny - czyta się go z przyjemnością. Czy autor miał jakas wiedze nt. odłamów czy innego ścierwa ? nie wiem.
Jestem polakiem i każdy przejaw jakiejkolwiek wrogości mnie niesamowicie denerwuje i wstydzę się za wszystkich tych Pseudo-Polaków(łyse dupki bijące wszystko co im pod rękę podejdzie i jest inne).
No nic może kiedyś się za WAS zabiorą leszczyki chwalące niemcy. Gdyby rasiści byli rasą to też byłbym czymś w rodzaju rasisty wtedy - niszczyłbym rasizm. Serio, jak można mieć takie poglądy ? to pokurwieńczo głupie jest i objawia rażący brak inteligencji... szkoda słów.


Autor: Twoja stara
(2008-03-07 17:56:32)

ip: 213.192.106.171
e-mail: shg88@op.pl

Mowisz drogi autorze iz pisaleś prace magisterska na temat prawicy/ skrajnej prawicy. Hmm, to jak od takiego temtu weszles na droge opisywania ruchu skinhead? Skoro korzenie tego ruchu nic wspolnego z polityka nie maja, a narodowy socjalizm nie jest prawicowy? Jak dostales 5 za takie slowa to dzi naprawde wspolczuje. Jezeli chcesz zabrac sie za opisywanie jakiegokolwiek subkultury zabierz sie za to dokladnie, opisujac wszystkie jej odlamy. Pisanie pokrótce nie ma sensu.


Autor: oi-skin69
(2008-01-26 22:44:00)

ip: 192.168.1.142
e-mail: email@wp.pl

To jest najgorsze, że nawet sharp będzie kojarzony z nazistą, tylko przez łysą głowę i szelki.
Powiedz mi, nazi-skinie, jak to subkultura wywodząca się po części z jamajki moze tak nienawidzic ludzi, ktorzy z niej pochodza??

p.s.
mozna pisac oi i oj [spolszenie]


Autor: pieprdol kolaborantów
(2008-01-24 19:39:46)

ip: 83.9.165.132
e-mail: jiojio@io.pl

Dawno temu urzędnicy, nie pytając się nikogo,
wpisali do dowodu mi polską narodowość,
ale ja wcale nie czuję się Polakiem,
jestem Żydem, jestem Romem, jestem całym światem.


Autor: pieprdol kolaborantów
(2008-01-24 19:39:19)

ip: 83.9.165.132
e-mail: jiojio@io.pl

Dawno temu urzędnicy, nie pytając się nikogo,
wpisali do dowodu mi polską narodowość,
ale ja wcale nie czuję się Polakiem,
jestem Żydem, jestem Romem, jestem całym światem.


Autor: Duncan
(2008-01-18 13:13:06)

ip: 89.76.213.131
e-mail: nieistotny@wp.pl
www:

ech jak zwykle poodcinało trochę

*jako jeden z niewielu gatunków SKUTECZNIE

*takich ruchów w ogóle NIE BĘDZIE.


Autor: Duncan
(2008-01-18 13:05:32)

ip: 89.76.213.131
e-mail: nieistotny@wp.pl

Artykuł całkiem niezły, opisuje większość zdebilnialych palantów uważających się za patriotów i "miłujących Polskę”, którzy poddali się praniu mózgu rodem z PRL-u acz tego nie dostrzegają. Bo gdyby im się udało okazałoby się ze to, co piszą i to, w co wierzą (nie mam tu na myśli rodzimej wiary czy jakiejkolwiek innej. Tylko poglądy!!)są stekiem bzdur i nigdzie nie udokumentowanych plotek w stylu "Polacy ginęli przez żydów”, itp. Co do samej ideologii neonazistów to ich poziom intelektualny MUSI być niski skoro traktują to poważnie. Nie mowie oczywiście o tych, którzy z tego Wyrośli. Znaczy ze jednak poziom inteligencji u ludzi może się podnieść, chociaż na tyle by zrozumieć głupotę w takim światopoglądzie...
Jesteśmy jedna rasa!! Rasa ludzka!!
Trzeba tu wspomnieć ze wszystkie zwierzęta w tym i człowiek, lecz jako jeden z niewielu gatunków dążą do wydalenia ze społeczności agresywne osobniki, dlatego takie ruchy są na marginesie społecznym, ale NIESTETY daleko nam do ideału gdzie takich ruchów w ogóle.
Co do artykułu to mam kilka zastrzeżeń, choć nie twierdze ze tak nie jest, bo byłem tego świadkiem. XIII Stoleti i ich utwór Fatherland to jak dla mnie to te "łyski" albo byli na tyle pijani ze nawet do techniawy by się dobrze bawili albo nie rozumieli samego utworu (nota bene śpiewanej przez wokalistę w koszulce z przekreśloną swastyką z napisem "no future"). Usłyszeli podniosły charakter utworu a ze języka nie znają to pomyśleli ze to coś o czystości rasy czy czymś podobnym. I tu dochodzimy do tego ze niestety ci debilni ludzie interpretują różne rzeczy jak im się podoba a nie tak jak jest w rzeczywistości, co się tyczy do drugiego zastrzeżenia: Krzyż Celtycki. Niestety uważany jest za znak właśnie nazi, co jest wierutna bzdura znaczeniowa samego krzyża celtyckiego. Pierwotny krzyż celtycki (podobny do znaku odyna, równo ramienny) był znakiem jedności i równości LUIDZI z PRZYRODA! A wersja późniejsza (z jednym ramieniem dłuższym) była znakiem a dokładniej pokazaniem protestu przeciwko chrystianizacji w europie. Krzyż był umieszczanych w wioskach "schrystianizowanych”, (co ograniczało się do wyrżnięcia iluś tam osób zgwałceniu kobiet i rabunku dóbr materialnych) a ludzie z wioski umieszczali na krzyżu okrąg z plecionych gałązek (nie pamiętam jakich) który był znakiem nadal pogańskiej wiary, (choć wioska już była omijana przez uduchowionych "rycerzy")...

Z zasady jestem tolerancyjny i wiem ze taka ideologia jest równie dobra (powiedzmy ze agresja jest dobra...)Jak każda inna póki nie dochodzi do agresji wobec ludzi wyznających inna ideologie czy religie tudzież kolor skóry czy pochodzenie. W końcu wszyscy pochodzimy z Afryki i tego nie zmienimy, choć po niektórych bardziej to widać niż u innych bardziej cywilizowanych ludzi.

Pozdrawiam wszystkich trzeźwo myślących. Sława Wam (I tu Sława nie znaczy tego samego, co hail h... I nie służy do nakłaniania do bezmyślnego poszukiwania wrogów. Jest to pozdrowienie, które było używane również jako okrzyk wojenny. A wam jak się śnią wojenki to do wojska proszę i tam się wyżyć a nie szukać na upartego wroga w granicach państwa, to nie średniowiecze czy czasy wcześniejsze. Nie bez powodu nazywa się ten czas ciemnymi wiekami i nie chodziło tu o ich tajemniczość...).

Sława Wam.


Autor: Ania_White
(2008-01-06 22:33:51)

ip: 89.77.72.247
e-mail: andzia290@buziaczek.pl

Ogolnie to wam powiem tak..........

White power!
Jestem pewna ze wiekszosc osob nie powiedziała by mi w twarz tego co tu kurwa piszecie!. mocni w gebie! heheh.
"rasy swojej bron..." !!!


Autor: esesmann 88
(2007-12-18 21:20:39)

ip: 80.50.233.82
e-mail: sie_kurwa_domysl@.hh.pl

Tak kurwa, skini noszą czerwone sznórówki... Kurwa, to ja nie wiem, ja mam w glanach białe sznurówki, a nie czerwone, może coś z główką nie tak? Rodzina zdrowa? A jak tam dzieci? Jak ktoś napisał, masz zajebisty poziom inteligensji skoro w artykule ostro nas jedziesz, gdybyś spotkał kilku ns na ulicy, to ciekawe, czy byś był taki mocarz... Co do nienawiści do brudasów... Ja nienawidze żydów za to, że przez nich gineli w obozach Polacy, gineli mniej więcej dla tego, że pomagali żydom w chowaniu się jak te szczury po kątach, dostarczaniu im żywności, co za to dostali ci (Polacy), którzy przeżyli? Jakieś medale jebane i podziękowania - Hahaha, i to jeszcze nie wiadomo, bo są za szmaty, by wydać kase na medale. I jeszcze sprawa Katynia... Ruskie dobrze pomyśleli, żeby potem po mordach wina nie leżała tylko i wyłącznie na ich barkach, zatrudnili do czystek żydów - to oni krępowali oficerów i nie tylko drutem kolczastym lub sznurem, to oni oddawali strzał w tył głowy! I za to, co zrobili ma być pokój? Mamy wybaczyć ot tak? Nie! I jeszcze jedno... ta żydowska kurwa, co Jezusa i Maryję obrarz - jak masz zamiar obrażać czyjąś wiare, to spotkajmy się w Kamiennej Górze, na przystanku autobusowym na ulicy Jeleniogórskiej 7 wtedy kiedy będzie ci śmieciu odpowiadało, z chęcią pogadam z tobą ja i kilku moich kumpli.


Autor: S.H.A.R.P
(2007-11-30 17:26:07)

ip: 83.24.227.174
e-mail: sharpskins@op.pl

odnośnie do tych tępych nazistów (pseudopatriotów)- nie piszcie już więcej na tym forum bo się skompromitujecie jeszcze bardziej i udowodnicie że jesteście głupsi niż myśli o was społeczeństwo( na pewno macie dużo honoru i wyzwiecie mnie od lewaków, Żydów, komunistów, antifiarzy i zagrozicie żebym nie wychodził z domu bo napadnie mnie kilku nazistów ( tak, tak nie mylę się kilku na jednego bo przecież macie biały honor i białą du... )


Autor: S.H.A.R.P
(2007-11-30 17:06:15)

ip: 83.24.227.174
e-mail: sharpskins@op.pl

Artykuł pokazuję całą prawdę o bezmózgich narodowcach patriotach czczących człowieka który nienawidził Polaków, a mianowicie Adolfa Hitlera. Doskonale pokazuje jak mało inteligentni są osoby z ONR, NOP i innych nazistowskich organizacji. Z pewnością uważają że Adolf Hitler kochał i wielbił naród polski i walczył w obronie polaków . Dobra kończę bo szkoda mi słów, jedno jest pewne: organizacje ONR, Nop i inne typu nazi, są śmieszne i same siebie kompromitują. Uważają się za wielkich polaków, a z Polską mają tyle wspólnego co ja z lewactwem, czyli nic. Oczywiście znajdzie się na tym forum ćwierćinteligent - ,,Wielki Polak\", który po przeczytaniu mojego komentarza od razu będzie mnie wyzywał od lewaków i oczywiście od Żydów, ponieważ jeśli nie jestem nazistą to muszę być wg nich lewakiem albo Żydem, ewentualnie komunistą lub mieć powiązania z antifą , która im nieraz dupy skopała .


Autor: hergot
(2007-11-17 13:45:22)

ip: 87.105.245.181
e-mail: 666@wp.pl

"Nacjonalizm (z łac. natio – naród) to postawa społeczno-polityczna uznająca naród za najwyższe dobro."

Mówisz nienawiść inteligentko proletariacka? Jesteś głupia jak but.


Autor: Autor
(2007-10-26 23:07:30)

ip: 85.221.153.6
e-mail: trollking@interia.pl

no kurcze,a miałem nie reagować na komentarze no trudno - David66 - mam zaledwie 26 lat, tytul magistra i,cytując Ciebie,"guwno wiem"(pisownia oryginalna). Tak więc Twoja teoria w 100% prawdziwa jeszcze jakieś? pozdrawiam


Autor: David66
(2007-10-26 18:18:44)

ip: 85.202.42.74
e-mail: Fenders22@poczta.onet.pl

do mari44-Mario a jak myslisz gdyby nasi rodacy kurwa nie walczyli z wrogiem na smierc i zycie to mieszkała bys w "POLSCE"? czym dla ciebie jest teraz nienwisc do wszystkich?wiekszośc osób nie ma pojecia co czyta i jak slepa masa kierowana jakimis wyzszymi uczuciami o nagłej mysli patryjotycznej,kieruje sie przeciw nam..tym który nadal walcza i maja otwarte oczy na Polskie !.david.1606@gmail.com


Autor: David66
(2007-10-26 17:57:03)

ip: 85.202.42.74
e-mail: Fenders22@poczta.onet.pl

kto jest autorem tej stronki?? cz człowieku myslisz ze skonczyłes liceum masz długie włosy i znasz róznice miedzy Nacjonalizmem a faszyzmem? Gówno kurwa wiesz! jak mnie wkurwia jak jebale Lewusy w szerokich spodnicah mysla ze są polakami..Brak mi słów.niemasz pojecia o ojcyznie.a słowo patryjotyzm jest dla ciebie tylko martwym słowem,nie obchodzi cie wogóle twoj kraj i ojcyzna.pewnie masz te 18 lat i koszulkie z kurtem..Do tego przeczytałes dwa teksty honoru i myslisz ze wszystko juz wiesz..uswiadomie cie jako pierwszy Guwno wiesz !!


Autor: mari44
(2007-10-13 12:04:18)

ip: 77.46.11.86
e-mail: marttyna250@wp.pl

niech sie te kurwy powybijaja sami!!!!ksiazke od historii czytali do gory nogami????a tak a propo wiecie czym sie rozni nacjonalizm od patriotyzmu?a no tym ze patriotyzm polega na miłosci do Ojczyzny a nacjonalizm na nienawisci do innych!


Autor: dowcipsa
(2007-10-10 21:51:36)

ip: 83.25.11.66
e-mail: antyskin@wp.pl

Co robią stare skinow, nazioli, faszystow itd.?
- piora w rzece!!!!!!


Autor: lolson
(2007-10-06 18:03:53)

ip: 83.25.13.198
e-mail: lolson@wp.pl

Z tego co wiem to nikt ruchu narodowego poza jego wyznwacami i nim samym nie osmiesza... :]


Autor: hergot
(2007-10-06 12:09:26)

ip: 87.105.167.239
e-mail: 222@wp.pl
www: http://www.onr.h2.pl

Kolejny artykuł, w którym autor stara się ośmieszyć ruch NaRa... Co ma nazizm do nacjonalizmu? Ano to, że tacy idioci, jak autor, używają tych pojęć zamiennie. Pozdrawiam wszystkich socjalistycznych dysortografów.
Narodowy, narodowy radykalizm!!!


Autor: Elessar 88
(2007-10-03 21:51:06)

ip: 10.165.2.41
e-mail: elessar1410@op.pl

Primo - Błąd w tytule: to nie faszyzm a nazizm - widać koleś że jesteś z nizin żydowskich czy slumsów.
Secundo - opisanie neonazistów w sposób dosadny, wręcz wulgarny pokazuje Twój niż intelektualny. Próbując ich obrazić pokazałeś własną głupotę. Tertio - Nie masz pojęcia o czym piszesz i płyniesz w tym artykule. Jeśli nawet znasz się na tym nieco to nie przedstawiłeś żadnych konkretów. Parę haseł i już.
Quarto - Pomimo, że zdjęcia mają charakter informacyjny to czy masz zgodę moderatorów strony www.skinheadz.com na ich upowszechnianie. W prawie polskim artykuł konstytucji (nie powiem teraz który gdyż nie pamiętam) zabrania propagowania nazizmu, faszyzmu, komunizmu (że przeszło mi to przez gardło - tfu) nawet przez zdjęcia o książki o tej tematyce.
Popieram kompanów dążących do ujednolicenia państwa polskiego. 88


Autor: lol
(2007-10-03 15:56:16)

ip: 83.25.7.180
e-mail: lolson@onet.pl

Koles, nie wiem czy wiesz ale żadna rasa aryjska nie istnieje, możliwe że zadna lasa w ogule nie istnieje, zaś prawdziwy aryjczycy żyli na terenie obecnych Indi, i z żadnymi niemcami/polakami nie mają nic wspólnego....

LOLson


Autor: eter
(2007-10-01 21:22:45)

ip: 83.30.105.144
e-mail: ibrahim666@tlen.pl

troche w tym artykule jest prawdy ale reszta to pierdolenie bezsensu i nie na temat...ale zostawie to w spokoju kilka osub takich jak "Przemek" i całkowicie się z nim zgadzam. Ja np. jestem w połowie polakiem a w połowie niemcem( taką mam krew ) i jestem patriotą ogulnie Europejskim i jestem założenia że polacy jak i niemcy są rasy aryjskiej i powinniśmy walczyć o czystość naszej rasy i porządek w naszym państwie!


Autor: Skinhead 28
(2007-08-30 00:26:34)

ip: 85.237.190.85
e-mail: twoj_stary@wp.pl

Boże widzisz a nie grzmisz co za pierdoły te pajace wypisują. "ten artykuł jest jak lokata" wstyd tym śmieciem nawet tyłek podetrzeć. Sława!


Autor: Skinhead
(2007-08-28 02:27:28)

ip: 80.54.184.63
e-mail: matik995@o2.pl

o boze .... wescie go tez spalcie ;/


Autor: Rudolf Hess
(2007-08-27 01:58:16)

ip: 88.156.58.59
e-mail: auschwitz.666@wp.pl

WIECEJ GAZU PANOWIE JAK NARAZIE NIE USMAZYLISCIE ZADNEGO ZYDA


Autor: ???
(2007-08-14 21:13:56)

ip: 83.11.85.195
e-mail: ...@wp.pl

twoja stara żal, prawdo w oczy kole niestety....


Autor: SHG
(2007-08-11 23:39:25)

ip: 87.207.104.136
e-mail: chuj@wp.pl

artykuł po prostu żal.


Autor: WTF?!
(2007-08-04 13:48:20)

ip: 89.191.163.44
e-mail: jakub.stoltmann@gmail.com

Co za beznadizeja,
Kolejny artykul z serii: wez popularny temat i kontrowersyjnie go opisz. Proste jak sranie.


Autor: aaaaa
(2007-07-22 17:50:44)

ip: 83.11.76.8
e-mail: sssss@wqw.pl

blagam niech ktos tu wrzuci kawały o polakach!!!!!!


Autor: aaaaa
(2007-07-22 17:49:04)

ip: 83.11.76.8
e-mail: sssss@wqw.pl

blagam niech ktos tu wrzuci kawały o polakach!!!!!!


Autor: młody nazista
(2007-07-21 21:43:05)

ip: 81.190.114.67
e-mail: naziol19@wp.pl

1. Wystąpił Żyd z szeregu i coś mu do łba strzeliło.
2. Najlepszy samochód dla Żyda - Gazik.
3. Czym się różni Żyd od piasku? - Piasku widłami nie można przerzucać.
4. Co to jest? 50 Żydów zakopanych po pas w ziemi? - Żydopłot.
5. A jeden zakopany w ziemi? - Żydkiewka.
6. Gryps na kominie w Oświęcimiu? - Żydzi górą. 7. Ile Żydow mieści się w butelce? - Full.8. Czym sie różni Żyd od chleba? - Chleb w piecu nie piszczy.9. Ulubiona kapela żydowska? - Gaz n" roses. - Gazowsze. - Gazik (żydowski raper) - Iron Majdanek. - Kremator.10. Najszybszy środek transportu Żydów? - Gazociąg.. 11. Co robią dwaj Żydzi w piecu? - Grają w dwa ognie.12. Ulubiona gazeta Żydów? - Żydzie Warszawy.13. Narodowy bohater Żydów? - Rabin Hood. - Żydhelm Tell.14. Jak sie nazywa bagaż Żyda? - Majdanek.15. Jak się nazywa Żyd z kosmosu? - Ufo Judek.16. Dlaczego Żyd pisze się przez "ż" z kropka? - Bo się wymienia na gaz.17. Żyd do drugiego w Oświęcimiu: - Co twoja babcia robi na drutach?18. Żyd w starożytnym Rzymie? - Żydwan.19. Co robi mały Żydek na kominie? - Czeka na mamusie.20. Długie, srebrzyste i lata miedzy dziurami... - Żydełko 21. Ulubiony rajd Żydów? - Rajd Paryż-Dachau.22. Żyd w drzwiach? - Judasz.23. Żyd do góry nogami na suficie? - Żydrandol.24. Ulubiona piosenka żydowska? - Spalam się.25. Ulubione książki żydowskie? - Popioły. - Popiół i Diament. - Przeminęło z wiatrem.26. Ilu Żydów mieści się w maluchu? - 104. 4 siedzi normalnie a 100 w popielniczce.27. Pies strażnik Żydów? - Gazor.28. Ulubione piwo Żydów? - Beerkenau.29. Co robi naga Żydówka w piecu? - Podnieca płomień.30. Czym się różni Żyd od trampoliny? - Po trampolinie nie skacze się w glanach.31. Jak się nazywa Żyd w lesie? - Judełka.32. Ulubiony sport Żydów? - Judo. - Żyd oszczepem. - Szalom gigant. - Bieg po wewnętrznej stronie komina.33. Co mówi Żyd gdy wsiada do taksówki? - Panie szofer, gazu.34. Ulubiony żydowski program telewizyjny? - Ukryta komora. - Sto strzałów do...35. Jak się nazywa bardzo duży Żyd? - Wielkojud.36. Dlaczego Hitler się zastrzelił? - Bo mu przysłali rachunek za gaz.37. Jak najlepiej wytruć Żydów? - Miliard w środę, miliard w sobotę.38. A ilu przezywa? - 6 z 49.39. Co stanie się po zderzeniu wagonu Żydów z wagonem jabłek? - Mydło zielone jabłuszko.40. Czym się różni Żyd od ciągłej linii? - Ciągłej linii nie wolno przejeżdżać

41. Gdzie jest najwięcej Żydów? - W atmosferze.42. Co najczęściej krzyczy sędzia na meczu w Oświęcimiu? - Spalony.43. Czym się różni Żyd od zapiekanki? - Zapiekanka nie puka w szybkę.44. Czym się różni przejechany Żyd od przejechanego psa? - Śladami hamowania przed psem.45. Czym się goli Żyd? - Bżydwą i żydletką.46. Ulubione święto żydowskie. - Popielec.47. Co robi Żydówka na kominie? - Puszcza się z dymem.48. Wzór na ucieczkę Żyda? - Długość komina razy prędkość wiatru przez obwód w pasie.49. Ulubiona gra Żydów? - W kości.50. Najlepsza linka dla Żyda? - Treblinka.51. Ile według Hansa waży żydowskie dziecko? - Dwa kilo bez kości.52. Czemu wampiry lubią krew Żydów? - Bo gazowana.53. Co mówi rabin na kazaniu? - Powiadam wam, Żydzi powrócą... Z pierwszym deszczem.54. Sponsor Żydów? - Elgaz.55. Co śpiewa Żyd w komorze gazowej? - Nie domykajcie drzwi...56. Ulubiony napój Żyda? - Żydnia 40%.57. Co to jest Judojad? - Rekin gustujący w Żydach.58. Dlaczego Żyd opuścił Oświęcim? - Stwierdził że pierdoli takie wakacje.59. Ulubiony zawód Żyda? - Komornik.60. Ilu Żydów mieści się w sprayu? - 8x4

61. Dlaczego Mojżesz przeprowadził Żydów przez morze? - Bo wstydził sie przez miasto.62. Dlaczego mydełko nazywa się "FA"? - "From Auschwitz".63. Dlaczego Niemcy zakopują Żydów głową w dół do pasa? - Żeby mieli gdzie parkować rowery.64. Co robią Żydzi w obozie? - Koncentrują się.65. Co robi Żydówka w piecu? - Kremuje się.66. Jak się nazywa Żyd rozbójnik? - Rabin Hood.67. Jak się nazywa Żyd w ziemi? - Żydkiewka.68. Ulubiona czapka Żydów? - Kominiarka.69. Czy ma pan coś przeciwko Żydom? - Tak, Cyklon B.70. - Cylkon Be - mówi Żyd na to Niemiec: - Cyklon gut, Jude Be.71. Poszedł Żyd na miasto po mleko i dostał z bańki...72. Poszło dwóch Żydów na lody. Jeden dostał dwie kulki a drugi z automatu... * * *73. Ulubiona aktorka Żydów? - Anna Dymna.74. Wychodzi Hans na plac obozowy, wyjmuje karabin i zabija kilku Żydów po czym mówi: - W dzisiejszym Toto-Lotku padły następujące numery:....75. Ulubione piwo: - Auschwitz-beer-kenau.76. Ulubione czasopismo: - Płomyczek.77. Co robi Żyd z wodogłowiem przy 100 st. Celsjusza? - Zaczyna gwizdać.78. Ulubiony komentator: - Andrzej Żydorowicz.79. Dlaczego Żydówki piszczą? - Bo się podjarały.80. Ulubiony program? - Pegaz.81. Ulubiona pogoda? - Cyklon B.82. Ulubiony kompozytor: - Jean Michelle Jarre.83. Ulubiony rower? - Gazela.84. Żydówka w lesie? - Brzezinka.85. Żyd w pasiakach? - Pasożyt.86. Żyd na dach? - Judaszek.87. Co śpiewa Żyd, gdy przerabiają go na mydło? - Chciałbym być sobą...88. Żydowski motor: - M-żydka.89. Dlaczego Żydzi mają duże nosy? - Bo powietrze jest za darmo.90. Od czego rabin zaczyna przemówienie do zebranych Żydów? - Judu pracujący!91. Jak się nazywa malutki żydek? - Krasnojudek.92. Jak się nazywa alkohol Żydów? - Żydto


Autor: SS MAN
(2007-07-21 13:00:48)

ip: 83.9.236.127
e-mail: naziol77@wp.pl

Zydzi Starzy mlodzi biedni bogaci zdrowi czy chorzy i tak was spotka ten sam los wszyscy traficie do komory gazowej .


Autor: SS MAN
(2007-07-21 12:59:59)

ip: 83.9.236.127
e-mail: naziol77@wp.pl

Zydzi Starzy mlodzi biedni bogaci zdrowi czy chorzy i tak was spotka ten sam lkos wszyscy traficie do komory gazowej .


Autor: Tajna kwatera HITLERA
(2007-07-08 17:37:46)

ip: 149.223.53.154
e-mail: hitler88@wp.pl

A wiecie dlaczego zydzi nie brali udzialu w II wojnie swiatowej ? .....

Bo byli na obozie :P


Autor: Klubbingowiec
(2007-07-01 14:10:30)

ip: 83.11.11.114
e-mail: yahooo_1@wp.pl

Po przeczytaniu tego felietonu i komentarzy osób o którym ów wywud był napisany zaczynam żałować że zostałem jednak klubbingowcem, przez co ominał mnie zaszczyt zetkniecia sie z prawdziwymi polskimi aryjczykami i dostania sie do tego elitarnego grona
tyle zabawy a ja msie dopiero teraz o tym dowiaduje...
pozdro dla wszystkich


Autor: ;)
(2007-06-30 16:44:33)

ip: 83.11.37.133
e-mail: DC@wp.pl

O qwidze kolejny obronca uciskanych polskich folskdojczow i polaczkow z onr + prawiczkow z nop :D

Wiadomosc z ostatniej chwili! nie jaki Sknerus MCkwacz znany tez jako Scrooge MCDuck, światowej światy multimilioner został zdemaskowany przez radio maryja jako kolejny zydowsko syjonistyczny lobuz i agent. pomimo tego że udawał szkota nie udało mu sie ukryc jego prawdziwych brudnych semickich korzeni....

I po cholere sei ze mna ustawiasz, dobrze wiesz ze dzieli nas dystans setek kilometrów, nie sadze zebys chcial swa dupe ruszac, tym bardziej
ze moge na ciebie czekac z ekipa, a dotego mozesz sie zgubic po drodze...
a co do dragow to chyba nazi skini je zazywaja, zwlaszcza amfe, a alko to juz wogule... :P

jeszcze jedno pytanie do Przemka: czy Pan Sknerus MCKwacz jest Żydem czy nie? oficialnie jest szkotem, zaś twoje teorie sugeruja ze jest zydem, wiec jak jest naprawde?


Autor: NS
(2007-06-27 00:16:07)

ip: 87.206.105.229
e-mail: aaa@wp.pl

Aha przepraszam za moje skomplikowane i zawile wypowiedzi jestem nsem

P.S. Zebys zrozumial to wlasnie ja NS.Autor artykułu chyba lubi mocne dragi i popic tez nie omieszka


Autor: NS
(2007-06-27 00:13:14)

ip: 87.206.105.229
e-mail: aaa@wp.pl

Dziekuje Ci moralizatorze za Twoje wypociny mam tylko nadzieje ze masz i umiesz uzywac tak skomplikowanego urzadzenia jak lustro mowisz o kozakach za klawiatura ?? podaj swoj adres i udowodnij swoje mestwo


Autor: antynarodowiec
(2007-06-16 14:01:16)

ip: 83.11.47.64
e-mail: asasas@pp.pl

btw. proponuje żeby ruch narodowy przeszdl na pozycje pacyfistyczne, bawienie sie w boryty zadymy nie zyskacie popularnosci, robicie z siebie tylko kretynow
zaraz pewnei wyskoczysz ze ja i inni antyfaszysci tez stosujemy przemoc to powtarzam zeby nie bylo ze z antifa nie mam nic wspolnego i nie zamierzam brac odpowiedzialnosci za to ze was bija i tez stosuja przemoc

na zakoczenie podpowiem ci ze ten meil na serwerze @anf to zwykla podpucha, wiedzialem ze to kupisz i wyciagniesz wnioske ze jestem z antify :P


Autor: antynarodowiec
(2007-06-16 13:50:29)

ip: 83.11.47.64
e-mail: asasas@pp.pl

dobra, jestes idiota i tyle
po 1. czlowiek z natury dazy do bogatcwa i nie ma to nic do zydostwa, tak bylo zawsze i tak bedzie w przyszlosci
tylko idcio robia z tego afere i prubuja to przypisac jakies nacji, zwlaszcza zydomczy szkotom, a przeciez to glupie stereotypy, nie?
po zatym jestes zwyklym socjalista skoro masz takie poglady ze kazdy kto bogaty ten zly
po 3. nie jestem w antifie i nie udzielam sie na zadnych tego typy forach, nie napinam sie itd.
zreszta moda na net wariorow dotarla do ruchu narodowegi, smiem twierdzic ze antifa to wieksze twardziele od twoich kumpli skinow :P
po 4 jestem antynarodowecem a nie natyfaszysta, ana zadne manify nie chodze

na logike: skoro zydzi tak bardzo lubia pieniadze w przeciwienstwie do reszty ludkkosci (jak prubujesz to udowodnic) to czemu Izrael nie jest panstwem libertnskim? wtedy nie placili by podatkow i byli by wiecej kasy niz maja :P

mam jeszcze pytanie: skoro wy narodowcy tak bardzo nie lubicie kapitalistow , biznsesmanow (tkaj ak socjalisci) to czmeu chcecie sie bratac z UPR przeciez to partia zydowska, nawet mikke brzmi zydosko nie ?

p.s. najwiecej pedalow jest w srodowiskach homofobicznych, wasz ruch jest tego najlepszym przykładem, zreszta istniej cos takiego jak gey- skinehad, czekam az powstanie nr-geyskinhead
a tak btw. to pewnei sam jetses gejem homofobem buhahaha
i tak samo jak reszta twoich kumli jeestes madry za klawiatura, a na zadnej manifie w zyciu pewnie nie byles
ONR to zbior ZER!!!


Autor: Przemek
(2007-06-15 14:40:17)

ip: 81.190.99.135
e-mail: aaa@wp.pl

,,wiesz c teraz juz wszystko wiem"

Eureka....

,,kurwa co za zjeb, nie dziwie sie ze ruch narodowy cofa sie w rozwoju, skoro tworza go takie matoly..."

Nie kurwuj tak, zablokowali cie na jakims forum czy co, ze sie tak stresujesz internetowy wojowniku, takie mocne slowa dodaja ci mestwa, ktorego od lat ci brakuje. Czy moze w swoim zwiazku chcesz robic za faceta i wlasnie sie usilnie na niego kreujesz?

Co do tej kwestii zydowskiej to ostatnie zdanie... Widze, ze traktujesz moje zdanie jako wyrocznie, wiec twoj Pan udzieli ci pare odpowiedzi...
,,czy polak ktory wsrud przodkow nie ma ani jednego zyda a jest materialista mimo wszystko jest zydem?"
Może byc żydem ale juz nie Żydem (w kazdej chwili moze przeciez zmienic religie- przeciez teraz to takie trendy, cool itp) i ty drogi antifiarzu mozesz zostac zydem, wtedy dopiero bedziesz bamboocha.A zostajac zamaskowanym terrorysta, bojownikiem o wolnosc lub po prostu zwyklym napinajacym sie leszczem (na jedno wychodzi) stales sie mega stylowy. Przeciez to takie glebokie i odpowiedzialne zadanie- walka przez internet.

,,po zatym co milosc do pieniedzy ma do zydowstwa?" Jezus byl przeciwny kulturze materialnej, dlatego umarl na krzyzu. Zydzi wydali go na smierc wlasnie dla tego... wiec nie mow mi co ma zydostwo do pieniedzy...

,,czy bogaty japonski binzesman tez jest zydem?" a czy ma on negatywnyw plyw na samostanowienie jakiegos kraju?jest przydupasem izraela?

,,czekam na odp. narodowy kretynie" Nie bede sie wdawal w jakies internetowe zaczepki, jesli jestes naprawde taki zagorzaly i twardy a podczas sexu z chlopakiem dominujesz to pewnie jak bedzie okazja to sie spotkamy na jakies manifie. Watpie zebys mial odwage wogle mnie szukac (jak cos moge ci podac gdzie sie zjawie). Ciekaw jestem, do ktorego odlamu antyfaszystow nalezysz do tych tylko siedziacych przed internetem, czy juz jestes bardziej zaawansowany i czasem trenujesz uciekanie na manifach? a moze do tych co od razu dostaja w pierdol ( w sumie najbardziej cenie ta grupe... w koncu maja najwiecej wspolnego z walka :D:D)
PS: pisze sie wsrod a nie wsrud...

do Trollkinga
Uwazam, ze internet jest po to aby rozmawiac jak ktos ma jakis problem to niech go rozwiazuje w innym miejscu...
Co do sznurowek to nawet nie wiedzialem ze mieli czerwony i sie od razu do tego przyznaje. Mysle, ze ty wiedziales, ze nosza biale ale chciales dodac cos o tych czerwonych zeby bylo bardziej dramatycznie (przeciez bialy to taki zwyczajny kolor... byloby malo sensacyjnie, a tak przynajmniej osiagneles poziom ,,fucktu")
Ad1 jesli subiektywnosc to dla Ciebie trudne slowo to mi bardzo przykro, moze nie powinienes sie wtedy brac za takie rzeczy... Subiektywnosc subiektywnoscia ale chyba naginanie zdan, przeinaczanie itp to juz chyba lekka przesada.
2 Zobacz piszesz, ze Oi-owcy (nie Oj...) sa niechetnie nastawieni do nazioli? gowno prawda. Poza tym ilu jest SHARPowcow a ilu nazioli? a zobacz ilu jest NR ilu jest Oi itp... Mysle ze kazda z tych grup zajmuje swoje miejsce w subkulturze skinow i sa na tyle rozne, ze nie powinno sie ich mieszac.
3 Czy wolalbym zyc w panstwie wyznaniowym? Wolalbym zyc w wolnym normalnym spoleczenstwie. Jezeli ktos nie jest katolikiem przeciez sie nie zmusi go do wiary w Boga. Jednak wymagam szacunku do tej wiary...
4 o zydach juz sie napisalem troche nie chce mi sie juz tyle o tym pisac. Dodam cos od siebie.. to jest moja subiektywna opinia.
Podsumowujac chodzi mi o to, ze ponaciagales i ponaginales rozne fakty. Z niczym prawie sie tu nie da zgodzic. Wmieszales nawet radio maryja... Tak naciagajac fakty moge sie czepiac SLD o nazizm bo przeciez Hitler byl socjalista...


Autor: antynarodowiec
(2007-06-15 10:57:58)

ip: 83.11.32.32
e-mail: antynazi@anf.pl

wiesz c teraz juz wszystko wiem
jestes idiota i to co n tej poteg!!!!
kurwa co za zjeb, nie dziwie sie ze ruch narodowy cofa sie w rozwoju, skoro tworza go takie matoly...
i w sumie dobrze

po zatym co milosc do pieniedzy ma do zydowstwa? czy w szkoci, którzy sa ponoc strasznie skapi tez sa zydami (nie wiem, jakims zaguiobionym odlamem)
i czy polak ktory wsrud przodkow nie ma ani jednego zyda a jest materialista mimo wszystko jest zydem?
i czy bogaty japonski binzesman tez jest zydem?
czekam na odp. narodowy kretynie


Autor: Przemek
(2007-06-04 17:56:16)

ip: 81.190.91.95
e-mail: aaa@wp.pl
www:

o widze ze jest odpowiedz, odpisze tylko szybko temu zydkowi...
No to tak jestes zydem, wrogiem i zdrajca mojej rasy, zaraz chyba zaczne sie modlic do hitlera zeby zeslal na ciebie zaraze w postaci szwadronow smierci WAFEN SS zadowolony? chyba taka odpowiedz cie satysfakcjonuje...
A tak na powaznie to jestes zydkiem, a czy chodzisz do synagogi i mowisz po hebrajsku to chyba wiesz sam najlepiej...
Polecam nowelke Mendel Gdanski (nie przepadam za nia glownie ze wzgledu na jej tendencyjnosc) zauwazysz w niej, ze nie kazdy zyd mowi po hebrajsku... A wogle tutaj przypisujesz zydowi wylacznie hebrajski jezyk i chodzenie do synagogi. Jestem ciekawy wtedy jak nazwiesz zyda w izraelu, ktory olewa chodzenie do synagogi. Nazwiesz go wtedy halbjude? bo tylko mowi po hebrajsku a juz nie chodzi do synagogi? tak lub nie rozowy frajerze...

a co do Trollkinga to przed chwila przeczytalem odpowiedz, nie za dobrze sie czuje ostatnio, grypa albo cos mnie dopada i nie bardzo mi sie chce teraz myslec a co dopiero konstruktywnie pisac wiec wybacz, ale wole sie polozyc. Odpowiem za pare dni. Co do 88 to napisalem to dla jaj, nie chcialem wpisywac tam swojego maila, nie dlatego zeby byc anonimowy bo w internecie wlasnie to mnie najbardziej wkurwia. Ale po prostu nei chce byc zasypany mailami od jakis rozowych pedalkow albo czarnych przebierancow w przyciasnawych ubrankach i czarnych kapturach zaslaniajacych frajerska opryszczona twarz; przyglupa, ktoremu internet zniszczyl zycie...
konstruktywnie cos napisze za pare dni


Autor: antynarodowiec
(2007-06-04 08:21:23)

ip: 83.11.45.103
e-mail: yyy@wp.pl

"Kolejna sprawa to kwestia żydowska, sam podchodze do tego w ten sposób, że jako żyda nazywam osobę, która za swego boga uważa pieniądz do tego ma skłonności
imperialistyczne."

jestem materialistą, kocham pienidze, i jestem imperialnym antynarodowcem
czy to oznacza ze jestem zyde, mowie po hebrajsku i chodze do synagogi?
tak lub nie przemyslawie


Autor: szczery
(2007-05-27 15:59:15)

ip: 83.7.166.211
e-mail: asfsdfdsf@buziaczek.pl

Popierdoliło gościa!! ONR pozdrawiam


Autor: Trollking
(2007-05-18 22:23:31)

ip: 85.221.173.91
e-mail: trollking@interia.pl

Drogi kolego krytykancie Przemku. Cenię sobię ironię i styl pisania,w którym miast zostania nazwanym "szmatą żydowską, liberalnym idiotą i skretyniałym gejowskim pindolem" pojawiaja się argumenty-brawo! jednak pomimo to pozwole się nie zgodzić z ani jednym Twoim zdaniem, no może prócz sznurówek, ale ta kwestia z tego co wiem pozostaje niereozwiązywalna od co najmniej 20 lat.Być może mam nieświeże informacje,ale pod koniec "komunizma-leninizma"i na poczatku lat 90-tych nazi-skini chodzili w czerwonych sznurówkach,a dopiero potem (sam nie wiem czemu) staly sie one symbolem antynazioli.Za nieswiezość danych,i tylko za to,mogę się ewentualnie delikatnie pokajać.
Natomiast co do reszty to tak pokrotce:
1. polecam jeszcze dokladniejsze czytanie tekstu,ktory jest (jak w nim wspomnialem) SUBIEKTYWNĄ próbą podsumowania TEKSTÓW MUZYCZNYCH i przy okazji znow SUBIEKTYWNA (trudne słowo) analizą i proba sklasyfikowania ich autorow.Nigdzie nie napisalem,że cały tekst traktuje o skinach-ciezko by mi było nazwać np. dlugowlosych i brodatych
"trygławowców" z Pomorza
skinami (w koncu nazwa subkultury zobowiazuje,prawda?).
2.Nie martw się-rozumiem roznice pomiedzy NS a NR.ale tylko tyle-jedna wersje uwazam jedynie za mniej złą od drugiej.Za to,tu Cię zadziwię, znam od dawna genezę ruchu skinheads,jej jamajskie korzenie,brytyjskie apolityczne podejscie, SHARP-owską i oj-owską niechęć do nazioli.Ale nie zyjmy historią-proszę porównaj ile procent skinow jest w dzisiejszych czasch naziolami a ile SHARP-owcami? sorry, ale
dzis skin oznacza brunatny i z zewnatrz się tego nie zmieni.
3)pokolenie JP II-masz racje,jestem przeciw,ale przeciw odgornemu nazywaniu wszystkich zyjacych w Polsce od ksywy przywodcy religiinego.Pewnie wolalbys zyc w panstwie wyznaniowym-ja nie,wiec za cholere nie moge sie uznac za członka papieża.
4)tu cytat: "jako żyda nazywam osobę, która za swego boga uważa pieniądz do tego ma skłonności imperialistyczne. Dlatego żydowskie jest usa, izrael, unia europejska, komunizm itp itd.".Czekam na wytlumaczenie-czemu?? od siebie dodam,ze oddzielam panstwo Izrael(ktorego po prostu nie lubie i poraza mnie jego polityka) od Żydów.Nie lubie tez przewrazliwienia na wlasnym pukncie,w czym moga konkurowac dwa narody-polski i zydowski.Jak widzisz za cholere nie da sie mnie zaliczyc do slepych zwolennikow spod znaku Ariela Szarona.
5) no i teraz wycieczka osobista - liczba 88 (oboje wiemy co oznacza) w adresie mejla miala być jak rozumiem prowokacją? bo jesli nie,to zaluje kazdej linijki tekstu,ktora tu napisalem.
pozdro
Autor


Autor: Dawid / Green
(2007-05-18 14:34:08)

ip: 89.229.12.193
e-mail: greentrn@wp.pl

ANTY NAZI FRONT ATTACK !
Jedna Rasa - Ludzka Rasa


Autor: Przemek
(2007-05-06 22:59:27)

ip: 81.190.97.17
e-mail: 88@wp.pl

Przeczytałem cały tekst i ciekawi mnie drogi autorze co chciałeś osiągnąć pisząc ten artykuł? Sam może nie mam tytułu magistra jak Ty ale siedzę w tym wszystkim i troche inaczej to wszystko widzę, no ale co tam to pewnie Ty masz racje, w końcu masz ten tytuł... Do tego tematem Twojej pracy była skrajna prawica i dlatego wiesz wszystko o... uwaga... subkulturze SKINHEAD. Troche to dziwne bo skinhead to styl ubioru, który nie czyni Ciebie ani patriotą ani Aryjczykiem ani chuj wie kim. Są rózne odłamy skinów z czego część z nich zajmuje sie polityką a część zupełnie ją olewa, część podejmuje walkę z rasizmem (SHARP- mam nadzieje, że wiesz o czym piszę, w końcu masz jako takie i prace ponoć piszesz na 5) są też red skini- łatwo sie domyślić, że są komunistami. Zauważ, że piszesz jak to Twoja praca o skrajnej prawicy była napisana na 5 i z tego to powodu jesteś jedynym sprawiedliwym i bezstronnym redaktorem i możesz się podjąć takiego zadania jak opisanie subkultury skinheads. A zauważ, że jak na ironie dowiedziałeś sie dziś, że pewien ich odłam zajmuje się działalnością komunistyczną inny odłam działalnością rasistowską, widzisz całe życie człowiek sie uczy. Równie dobrze mógłbym napisać, że napisałem pracę o liberałach dlatego rozumiem i czuję się na siłach opisać subkulturę skejtów albo hippisów. Jest kilka rzeczy, których bardzo nienawidze, jedną z nich jest jak ktos próbuje się zabrać za opisywanie szerokiej grupy społecznej i to zadanie Cie przerosło. W sumie to sie temu nie dziwie bo mało jest osób i jedynie nieliczni mogą się tego podjąć i to żadna ujma dla Ciebie po prostu nie wysztko da się opisać w kilkuset wyrazach posiadając kilkudziesiętny wynik IQ. Ale po co Ci to wtedy było, ponawiam pytanie co chciałeś przez to osiągnąć? Ja osobiście nigdy nie podejmę się negatywnego opisu ani oceny jakiś grup społecznych nie znając tylu faktów (lub specjalnie je zatajając) ponieważ myślę, że jest to sprzeczne z ideą felietonisty. To co zrobiłeś tak naprawde dowiodło temu jak bardzo prosty i zakochany w sobie jesteś, do tego zamiast być fachowcem i przedstawić jak najbardziej obiektywnie sprawę, żeby to większość zobaczyła czym jest ruch narodowy (bo nie jestem pewien czy wiesz ale opisałeś ruch narodowy - nieudolnie bo nieudolnie ale coś tam próbowałeś, a nie skinheadów, ale o tym za chwile). Jeśli tak bardzo nie trawisz tych narodowców to czemu nie przedstawisz tego wg Ciebie problemu takim jakim jest na prawdę, wtedy może udałoby Ci się coś osiągnąć. Raz, że postąpiłbyś zgodnie z etyką redaktorską ( i być może moralną- ale zdaje mi się, że takiej nie posiadasz) a dwa przedstawiłbyś ta sprawę obiektywnie swoim czytelnikom. A tak pomieszałeś różne sprawy gdzies tam wcisnąłeś nawet coś o kiju bejsbolowym żeby było bardziej dramatycznie. I nie mieszaj skinheadów do narodowców bo skinheadzi mogą być narodowcami ale nie muszą. Jest wiele skinheadów, którzy wręcz się nie lubią narodowców. Sam jestem aktywnym działaczem narodowym a nie jestem skinheadem. Także prośba nie podejmuj się tematów, o których nie masz żadnego pojęcia bo możesz się ośmieszyć a co wtedy...
Ruch narodowy można podzielić na kilka elementów część z nich starałeś się scharakteryzować- nie wyszło Ci to, no niestety ale trudno sie mówi(jest to ruch całkowicie ideowy więc nie wiem czemu wmieszałeś tu elementy ubioru, jeżeli o to chodzi to ważne tylko aby był schludny, bardziej ważne jest dla mnie to co dany osobnik ma w głowie niż to jak sie ubiera, oczywiście są sytuacje, w których ubiór danych osobników przemawia już za ich podejściem do życia ale to inna sprawa). Przytaczałeś różne cytaty, nie powiem wyszło to dramatycznie ale szkoda, że nie prawdziwe. Zdaniami wyrwanymi z kontekstu można łatwo manipulować. Zobacz ja teraz przytoczę jedno z Twojego dzieła ,,To grupa z pokolenia J.P. II żałujących zapewne, iż ominęły ich czasy tak doniosłych i pełnych dobra wydarzeń w historii świata jak mordowanie, nabijanie na pal niewiernych oraz wysyłanie dzieci z samobójczą misją podczas wypraw krzyżowych. Miłością bliźniego nie ustępują ich historycznym poprzednikom, podobnie jak zawartością głupoty w omamionych religijnym oszołomstwem zakutych łbach." Na podstawie tego zdania można łatwo stwierdzić, że gardzisz samym pokoleniem JP II. Widzisz jak łatwo można przekształcać i oszukiwać przygłupie masy ludu, które zadają sobie ten trud i przeczytają ten denny felieton i przyjmą za oczywistą to co sie w nim znajduje. Pisałeś coś o faszyźmie, to teraz Ci coś powiem faszyzm nie jest elementem ruchu narodowego, zobacz kolejnej rzeczy się dziś nauczyłeś. To co napisałeś o czerwonych sznurówkach to kompletna głupota nie skomentuje tego nawet ( tak sie zastanawiam czy przypadkiem tej 5 z pracy naukowej nie dostałeś za wieczory spędzone z profesorem) Piszesz ,,Wersja na długie samotne wieczory wraz z kolegami przy świetle księżyca" - na początku nie chciało mi się tego nawet komentować ale napisze tylko jedno jak wieczory razem z koelgami mogą być samotne? Przecież już wtedy dana osoba nie jest samotna.... Brawo ,,redaktorzyno" Pisząc tyle o Hitlerze itp tylko potwierdzasz swoją niewiedzę. Piszesz coś o tym, że popierają zabijanie Białych ludzi, zauważ, że oni są Patriotami Rasowymi, więc nie mogą chyba popierać mordowania swoich... ponieważ dzisiejszy Narodowy Socjalizm mówi o zjednoczeniu rasy Białej na terenie Europy, podzielenia na prowincje. Nie znam nikogo kto by gloryfikował Hitlera można go uznawać za twórce NS ale nie gloryfikowac go. Sam jestem Narodowym Radykałem (nowe słowo?) uważam, że każdy ma swoje miejsce na ziemii i Biały i czarny, my wykazujemy się jakąś twórczością, człowiek czarny niestety tego nie wykazuje. Do tego mamy skrajnie różną kulturę a w miejsach o dużym zróżnicowaniu kulturowym występują najczęsciej jakieś zamieszki.
A jedynym miejscem wolnym od takich zamieszek są kraje jednolite kulturowo i rasowo. Dlatego dla wspólnego dobra powinniśmy zachować separację rasową.
Kolejna sprawa to kwestia żydowska, sam podchodze do tego w ten sposób, że jako żyda nazywam osobę, która za swego boga uważa pieniądz do tego ma skłonności imperialistyczne. Dlatego żydowskie jest usa, izrael, unia europejska, komunizm itp itd A swoją drogą czy nie wydaje Ci się dziwne to, że Ci biedni żydzi (akurat chodzi mi teraz o tych co kiedyś byli paleni albo gazowani w komorach) teraz morduja i gwałcą Palestyńczyków i sami zamykają ich w swoiste getta, zmuszają nas do płacenia sporych sum pieniędzy itp itd.
Czepiasz się, że niektórzy mają obcojęzyczne ksywki a są patriotami, nie rozśmieszaj mnie. To tak jakby kosmopolitą zakazać mówić im w ich rodowitym języku ponieważ czują się oni dziećmi świata...
Teraz mam pare zastrzeżeń co do komentarzy widze, że wypowiedziało się parę osób, które mienią się narodowcami, a niestety są nic nieznaczącymi napinaczami zza monitora, nic nie znaczą w środowisku a swoja frustrację wyładowuje w internecie, nie macie nic do powiedzenia- zamilczcie bo sami chuja znaczycie a innym robicie pod górke... przykre ( oczywiście nie mówie tu o wszystkich)
Mam nadzieję, że pokazałem iż jako narodowiec nie jestem brakującym ogniwem pomiędzy ogrem i niedorozwiniętym orangutanem a w mojej głowie jest troche więcej niż na niej...
Osobiście czuję się bardzo obrażony i jako osoba tkwiąca w tym wszystkim i czująca się bardzo zaangażowana w ruch narodowy oczekuje przeprosin.
PS- Ciekawe czy komus kto by napisał tak samo obraźliwy artukuł o żydach, gejach lub innych świętych krowach nie wparowała by do domu policja i nie skończyłoby się wyrokiem za szerzenie nienawiści


Autor: sztabowy
(2007-04-20 19:48:27)

ip: 83.9.78.156
e-mail: choleramniebierze@wp.pl

eh,,, tak czytam te komentarze i az mi smutno sie zrobilo,,, tacy zagorzali "patrioci" nie pisza poprawna polszczyzna:D


Autor: MP
(2007-03-23 09:58:17)

ip: 83.11.15.236
e-mail: mp@wp.pl

Co Wy macie z tą historią Polski? Żyliście w tych czasach, czy co? Mam wrażenie, że nie macie w życiu problemów.


Autor: Defender of Slavic Blood
(2007-03-22 19:17:26)

ip: 83.15.110.38
e-mail: srwer@vp.pl

Napisales jakas pojebana glupote bo zaskoczylo cie to co napsialem i nie wiedziales sie czego masz sie przyczepic, radze pouczyc sie historii Polski wtedy nie bedziesz wypisywal takich bredni i domagam sie publicznych przeprosin za obraze mojej wiary.


Autor: Defender of Slavic Blood
(2007-03-22 19:14:54)

ip: 83.15.110.38
e-mail: srwer@vp.pl

jestes pedalem zydokatoliku?


Autor: Trollking
(2007-03-20 12:09:09)

ip: 213.238.100.218
e-mail: trollking@interia.pl

Nawiazujac do jakze sympatycznej wypowiedzi Obroncy Slowianskiej Krwi)kolego,czemu po angielsku, skoro jestes takim patriota??), ze swojej strony mam jeszcze teorię, wg ktorej zydowski nazizm zostal zastapiony zydowskim komunizmem, ktory zostal obalony po zydowsku przez zydowskich okraglostolowocow, teraz niszczonych przez zydowski spisek dwoch Kaczorow. Juz niedlugo na szczescie szykuje sie nazjazd na Polske zydowskich kosmitow. co bedzie dalej - tego nie wie nikt....


Autor: Defender of Slavic Blood
(2007-03-19 17:39:39)

ip: 83.15.110.38
e-mail: srwer@vp.pl

Pzreczytalem kilka innych zjebanych komentarzy i sadze ze gdyby hitlera nie bylo(lub gdyby byl madzrejszy lub gdyby Hess rzadzil niemcami) to nie bylo by tylu zydow w tej Polsce ilu jest, zastanowcie sie chwile po wojnie byl komunizm - twor zydowski, nastepnie komunizm niby obalony przez zyda walese. To wszytsko przyczynilo sie do upadku Polski. Dobra mama nadzieje ze wbilem wam troche oleju do glowy bo mnei to juz wqrwia...


Autor: Defender of Slavic Blood
(2007-03-19 17:34:36)

ip: 83.15.110.38
e-mail: srwer@vp.pl

Sory zapomnialem dodac ze oni sie szybciej sqrwili, a my sie nie sqrwilismy tylko nas zmuszono do przyjecia nowej wiary.


Autor: Defender of Slavic Blood
(2007-03-19 17:32:48)

ip: 83.15.110.38
e-mail: srwer@vp.pl

Na pozcatku chcialem kurwa ladnie skomentowac, ale mnie wqrwiles do konca z tym jebanym textem urazajacy parwdziwych mych Bogow. Chuj ci w dupe jebany judeo-katoliku nasram na twego jezusa, a maryje wyjebie moj pies. Nikt tu adolfa nie wychwala(chyab ze pojeby) predzej Hessa(chcoiaz ja naleze do tych co nie chca miec nic wspolnego z niemcami i czescia rasy Teutonow, ktorzy sie sie sqrwili szybciej niz my a teraz rzna wielkich cwaniakow. Swastyka to sybol nie hitlera tylko Poganskich Wojow z terenow Arii9rowniez nasz i nalezy walczyc z debilami ktorzy uwazaja inaczej-radze looknac do ksiazek, posuzkac na necie Świaszczyca). Gontyna Kry w tytule miala na celu oplucie waszej psiej wiary a Saltus rowniez spiewal "semicka zarazo czas tobie isc precz...." A nie deklaruja sie jako NS zepsol(graja publiczne koncerty). Wez nie siej zydowskiej propagandy; bo albo nic nie wiesz i pierdolsiz smuty, albo wiesz duzo i sie boisz ze kiedys wystapimy przeciwko wam i nie dacie rady nas powstrzymac. Radze ci pisac prawde a nie jakies qrwa glupoty, slowa wyrwane z kontekstu aa n/c


Autor: ziutuś
(2007-02-20 14:29:04)

ip: 194.63.132.6
e-mail: bujajsie_buhahaha@wp.pl
www:

skini mają białe sznurówki a nie czerwone (jak punki)

ps: widziałem w zbliżeniu


Autor: biały front
(2007-02-15 01:02:30)

ip: 212.76.37.156
e-mail: szczerypl@o2.pl

wiesz co stary jeśli byś posłuchał Skrzydła walki honory albo twardej wiary to byś zrozumiał o czym mariusz śpiewał a nie wciskasz ludziom jakiś kit wyrwany z kontekstu wystarczy ściemy i manipulacji słowem w telewizji.


Autor: elexzia
(2007-02-11 01:36:16)

ip: 85.89.170.118
e-mail: elexzia@wp.pl
www:

nie no looz koleś, za dobre to to nie było.
Wiesz, ja uważam że Polska powinna była przyłaączyć się do III Rzeszy jak Austria, Saarland...
W każdym razie lepiej było walczyć w szeregach wermahtu niż armii czerwonej. Po prostu do czerwonej armii Polaków wciągnęli cwani żydzi którzy mieli wpływ na prosty lud. jaki był skutek tego że to czerwoni wygrali? Sami widzicie co się dzieje z naszym krajem.


Autor: kolega lewandusia
(2007-01-04 18:51:19)

ip: 192.168.16.108
e-mail: lewadus@onet.pl

cool artykuł/lewandus pisze do mnie na gg:
Lewaduś:siemka
Ja:czego kurwa chesz?
Lewanduś:http://www.taboo.art.pl/view.php?ident=313&comments=1#k
Lewanduś: Looknij se stary po prostu EXTRA
Ja:nara
Lewanduś: A zobaczysz sobie?
Ja: No zobacze
Lewanduś: To spox!


Autor: Kuba
(2006-11-11 22:32:46)

ip: 87.206.192.8
e-mail: iron-66i6@wp.pl

Zgadzam się z Marcoolem, taka jest prawda. Więcej o tym można poczytać w książce "Jak pokochałem A. Hitlera" reklamowanej swego czasu na stronie B-H. Polacy sami zgotowali sobie taki los w "39. Zresztą nie tylko 5 stycznia, po jednej z bitew we wrześniu, sam Hitler powiedział o polakach "Ta armia i mój sprzęt, a świat będzie mój." Kto wie... Może teraz rządzili byśmy światem...


Autor: Kuba
(2006-11-11 10:47:59)

ip: 87.206.192.8
e-mail: iron-66i6@wp.pl

Skini noszą białe sznurówki a nie czerwone, ale to się wytnie


Autor: Marcool_Lg
(2006-09-12 21:00:20)

ip: 85.232.229.1
e-mail: Marcool_lg@wp.pl

mówicie tu duzo o tym ze adolf mordował polaków i oznajmił nam ze jesteśmy gorszą rasą!!! tak??? a czy rumuni nie pomagali adolfowi?? owszem poszli z nim na sowietów.Nie tylko rumuni ale równierz ukraina i litwa pomogła mu w walce z sowietami. polska równiesz miała taką szanse 5 stycznia 1939 roku lecz z niej zrezygnowała. spujrzcie w encyklopedie lub co tam w domach macie, sami zobaczycie jak było.
POZDRO DLA KUMATYCH I LUDZI HONORU.

A DZIECI KWIATU NIECH NIE MÓWIĄ NA TEMATY O KTURYCH NIE MAJĄ POJĘCIA BO DALSZY CIĄG TYCH WASZYCH WYPOWIEDZI JEST BEZ SENSU


Autor: Trollking
(2006-08-29 11:06:19)

ip: 212.126.10.160
e-mail: trollking@interia.pl

No bulwa,ile razy mam pisać,że zastosowałem to uproszczenie z powodu współczesnego pojmowania tych pojęć i uważania za tożsame?

A czy naprawdę muszę tłumaczyć rzeczy oczywiste,historyczne? nie napisałem podręcznika do historii,w którym bym się bawił w genezę powstania faszyzmu we Włoszech i potem jego niejako klonu pod nazwą naodowy socjalizm w Niemczech. Zabawiłem się w subiektywne opisanie zjawiska,jakim jest polska scena NR i NS,mieszając przy tym w sposób zamierzony.Od tego jest ten cholerny subiektywizm.


Autor: Damian
(2006-08-28 18:51:28)

ip: 83.11.241.224
e-mail: tristan21@buziaczek.pl

Trolking jak zdałeś tą magisterkę na 5 jak nieodróżniasz narodowego socjalizmu od faszyzmu? lepiej niepisz na jakiej uczelni


Autor: Mazur
(2006-08-24 01:45:00)

ip: 83.10.191.149
e-mail: mazur.boss@op.pl

Artykuł żenada pod względem wartościowym, aczkolwiek satyrycznie zabawny. Co poniektóre wypowiedzi też poniżej krytyki. Chwała Wielkiej Polsce!


Autor: Trollking
(2006-08-18 11:18:30)

ip: 212.126.10.160
e-mail: trollking@interia.pl

Czy ja wiem czy pomieszałem? potocznie uważa się narodowy socjalizm za niemieckie wydanie faszyzmu... choć oczywiście znacznie się różnią w wielu kwestiach, to chyba nie jest błędem wymienne stosowanie tych pojęć.W pracy naukowej oczywiście by to nie przeszło,ale w końcu mój artykuł ową pracą nie jest.Poza tym w czasach dzisiejszych wymieszało się to jeszcze bardziej i chyba nie ma jednoznacznego terminu określającego to,co sami wyznawcy uważają za faszyzm.

Pozdrawiam


Autor: madrath
(2006-08-18 10:41:55)

ip: 213.158.197.33
e-mail: madrath@poczta.onet.pl

Artykuł ciekawy, szczególnie typologia interesująca. Niestety pod względem merytorycznym dyskwalifikuje mieszanie pojęć narodowego socjalizmu i faszyzmu... Jest to niestety podstawowy błąd popełniany przez osoby które nie znają tematu. Nie mniej gratuluję odwagi


Autor: Patriota
(2006-07-30 01:12:21)

ip: 84.153.99.10
e-mail: niepodam@op.pl

antwort zu leckmich.vielleicht ist es beriet zu spät.deine Meinung über sprachen ist schon komisch.aber wenn du in deiner türkei sitzt lernt lieber türkisch weil es nicht mehr länger (D) bleibt.schöne grüsse!RAHOWA kommt


Autor: Patriota
(2006-07-30 01:04:41)

ip: 84.153.96.114
e-mail: niepodam@op.pl

ponizszych wypowiedzi nie bede komentowal.artykul to raczej przesadzona propaganda! pomijajac poziom intelektualny autora o ile taki posiada.zastanawiam sie tylko nad jedna kwestia!skoro wysmiewa "whitepowerow" wystepuje w obronie wszelakich masci.broniac ich prowadzi do destrukcji wlasnego gatunku,to kto tu jest wiekszym rasista??? 14w!


Autor: Trollking
(2006-07-20 09:49:13)

ip: 212.126.10.160
e-mail: trollking@interia.pl

Nie wiem czy miało to obrażać - miało raczej pokazywać mój pogląd na temat poglądów w stylu mordowania innowierców czy osób o innym kolorze skóry.I osoby mające takie poglądy na świat zawsze będę nazywał zakutymi łbami(czyż to nie łagodne określenie?). Z kolei jak najbardziej rozumiem postawy patriotyczne, a także nawet umiarkowanie nacjonalistyczne(przecież nikomu ich nie bede zakazywał) - ale nie mogą one dyskryminwać i traktować jako gorsze innych tylko dlatego,że są własnie "inni".
Dobra,zabrzmialo moralizatorsko, nie tak mialo byc
A za pozdrowienia i KONSTRUKTYWNĄ krytykę dziekuję.W ramach kontrastu polecam poczytanie komentarzy ponizej (od samegi dolu-dla mnie to poezja


Autor: Major
(2006-07-19 23:35:43)

ip: 83.13.107.186
e-mail: major20@op.pl

NARODOWE POZDROWIENIA- w szczególności dla wszystkich którzy są przeciwko nam


Autor: Major
(2006-07-19 23:33:37)

ip: 83.13.107.186
e-mail: major20@op.pl

No prawdę mówiąc nie doczytałem do końca komentarzy na temat Twojego artykułu...masz rację już zarzucano Ci mieszanie pojęć...a skoro tak to wydaje mi się że coś w tym jest- niesądzisz?? A przy okazji...do artykuł prawdę mówiąc nic bym nie miał (pomimo moich pogladów) gdyby nie zbytnie moim zdaniem uogólnienia typu "zakute łby" itp., myślę nie powinieneś zbytnio sie "unosić" i pisać tego typu komentarze bo obrażasz (nie twierdzę wcale że nieświadomie - bo może właśnie o to Ci chodzi)grupę naprawdę dobrze wykształconych ludzi kochających Polskę mimo wszystko...


Autor: Trollking
(2006-07-19 08:29:50)

ip: 212.126.10.160
e-mail: trollking@interia.pl

Majorze: zarzut mieszania pojęć pojawiało się już kilka razy.Odpowiedź moja jest taka,iż - zgodnie z zapowiedzia na poczatku - artkuł jest SUBIEKTYWNYM podsumowaniem muzycznych aspektów działań ludzi o pewnych poglądach. Nie uważam,żeby specjalnie pomieszał - umieściłem po prostu w jednym artykule mniej i bardziej skrajne przykłady zespołów związanych z ideologią nacjonalistyczną. Ażeby je odróżnić, zamieściłem rozdziały,z których - moim zdaniem - można wychwycić różnice co do pewnych odłamów. Nie chciałem ponadto bawić się w opisywanie róznic pomiędzy sceną NS a NR,gdyż mam wrazenie iż nie rozumieją ich sami ich przedstawiciele.A polskie zespoły łagodniej "nacjonalistyczne" (np Twierdza), tez niebezpiecznie flirtują z bardzo ekstremistycznymi ideologiami - takie jest moje zdanie.


Autor: Major
(2006-07-18 19:14:33)

ip: 83.13.107.186
e-mail: major20@op.pl

Autorowi tekstu natomiast proponuję zgłębić nieco wiedzę na temat odłamów kulturowych które tak twardo starał się zmieszać z błotem w swoim artykule...niestety mieszanie faszyzmu czy nazizmu z nacjonalizmem daje podstawy do stwierdzenia że niestety chłopiec zaślepiony zgnojeniem za wszelką cenę każdego kto jest łysy pomylił priorytety...proponuję więc poczytaj troszkę jeszcze o tych ruchach i napisz tak jak jest naprawde...


Autor: Major
(2006-07-18 19:05:15)

ip: 83.13.107.186
e-mail: major20@op.pl

"Na każdym kroku walczyć będziemy o to aby Polska, Polska była i aby w Polsce po polsku myślano..." NARODOWE POZDROWIENIA dla wszystkich którym nie jest obojętny los naszej Ojczyzny


Autor: Huj Cie To Obchodzi
(2006-07-11 09:43:30)

ip: 85.128.90.138
e-mail: dod112@wp.pl

Oi!Moze slyszales o bialych sznurowkach brudny smieciu? Pewnie jestes zydem albo pedalem!


Autor: niebieski slask
(2006-07-07 10:25:40)

ip: 62.233.184.148
e-mail: mileruch@hotmail.com

smiesznie i z humorem opisana banda kretynow BRAWO !!!


Autor: leck mich
(2006-07-02 11:54:40)

ip: 83.5.152.29
e-mail: leckmich@web.de

Ihr seid alle Arschlöcher! Ihr glaubt, ihr seid die Erlösung des Volkes, ihr glaubt, ihr seid die Nachwüchse von Hilter. Ich stimme dem Autor zu - ihr seid Idioten. Kennt ihr überhaupt Deutsch? Es sollte doch Voraussetzung sein, sich selbst Nazi nennen zu können. Hitler sprach doch Deutsch. Nicht Polnisch. Mit Tatsachen lässt sich nicht streiten. Idioten.


Autor: Misio
(2006-07-02 02:04:29)

ip: 213.192.115.50
e-mail: naills@gazeta.pl

Przeczytałem tylko kilka pierwszych linijek tego artykułu i odpusciłem, już miałem się zając czymś kreatywnym kiedy tu nagle moją uwagę przykuły komentarze... miałem tu okazję przeczytac np. że autor tekstu powinien "się powieśic zanim inni mu to zrobią" , że gdyby nie Hitler "to teraz zapierdalalismy by dla jakiegoś żyda" i wiele, wiele innych ciekawych punktów widzenia na poruszany temat ... Raz w życiu miałem okazję i ochotę na rozmowe ze skinem prawdopodobnie dlatego że byłem pod wpływem alkoholu. Otóż w Gdańsku bo z tego miasta pochodze i aktualnie w nim mieszkam, znajduje się klub o nazwie Goog znajduje sie on za dworcem pks, poniżej góry gradowej. Do ów klubu wybrałem się ze znajomymi na osiemnaste urodziny znajomej, znajomego, znajomego itd. i jak zwykle przed wejściem do takiego miejsca wszyscy piją, bez przesadyzmów oczywiście ... a więc piję se tak czystą z dwoma kolegami kiedy nagle spostrzegłem łysego, dobrze zbudowanego młodzieńca w perfekcyjnie wypastowanych glanach zmierzającego w naszym kierunku, fakt ten nie przeaził mnie zbytnio ponieważ dwa lata trenowałem boks i mimo niepozornego wyglądu poradził bym sobie z niejednym skurwysynem, a więc stoje twardo. Skin podchodzi i pyta się grzecznie co pijemy, kiedy dowiedział się że wódke zapytał się czy może się przyłączyc, niemieliśy nic przeciwko... do chwili w której przypierdolił się do jednej osoby z naszej bandy, przypierdolił się tylko dlatego że osoba ta otwarcie przyznała się do tego że jest pacyfistą... po chwili zleciała się cała banda tych niedojebanych przygłupów... na szczęscie skończyło się na ostrej debacie na temat pacyfizmu. Po przeczytaniu tej histori czytelnik zapewne zastanawia się jak ona ma się do poruszanych tutaj tematów otóż jeden z uczestnków tej debaty stwierdził że skini to ludzie inteligętni i oczytani, nie wątpie w to ale jak długo po naszej pięknej polskiej ziemi stąpam na takiego skina nie trafiłem... uważam też że skoro ktoś w imię swoich przkonań czy ideologi chce napierdalac ludzi nie mówiąc już o pełnoprawnych obywatelach tego kraju to powinien to uargumentowac bardziej niż stwierdzeniem że pacyfiści nie mają racji bytu ponieważ w razie zagrożenia kraju wojną nie kiwneli by palcem.


Autor: iron
(2006-06-08 16:52:05)

ip: 80.48.105.165
e-mail: iron16@op.pl

a do innnych komentujacych, tez mam dlugie blond hery ale nie nosze tych pieprzonych naszywek, bo wyznaje czystosc polskiej krwi, zydowstwo i murzyni jak i inne parszywe zoltki - Won!
z polskiej ziemi!!!


Autor: iron
(2006-06-08 16:48:36)

ip: 80.48.105.165
e-mail: iron16@op.pl

kurwa, co za debil napisal ten tekst?? jesli nic nie wie na ten temat to niech idzie sie powiesi zanim inni mu to zrobią. chociaz humoru troche ma , ale prawdy o nas skinach tu brak!


Autor: Justyna
(2006-06-01 18:55:06)

ip: 83.8.22.35
e-mail: gzzz88@o2.pl

Mimo całej nierzetelności artykułu, chyba każdy przyzna, ze walory humorystyczne ma


Autor: satan
(2006-05-23 14:55:38)

ip: 172.16.4.223
e-mail: odwet25@interia.pl

TEKST JEST ŻAŁOSNY. JEŻELI CHCE SIE PISAC TAKIE RZECZY TO TRZEBA MIEC TROCHE WIEDZY NA TEN TEMAT. A CO DO HITLERA TO ZE ZABIJAL POLAKÓW TO NIC DZIWNEGO BO BYLISMY JEGO WROGAMY A GDYBY NIE ON TO TERAZ ZAPIERDALALISMY BY DLA JAKIEGOS ŻYDA


Autor: Patriota
(2006-05-20 19:45:03)

ip: 83.5.1.104
e-mail: psosasa@wp.pl

Widze że autor ma pojęcie o tym co pisze. Proponuje troche się dokształcić w tym temacie a dopiero później wypisywać bzdurne teksty. Jeżeli Twierdza jest dla kogoś na tym samym poziomie co konkwista i honor, to nic tylko pogratulować bystrości umysłu... Widze tu mieszanie wszystkiego faszyzm, patriotyzm itd... Niestety mamy społeczeństwo jakie mamy, autor tekstu jest idealnym przedstawicielem ciemnoty, zresztą podobnie jak ludzie wypisujący tu swoje mądre teksty (mówie tu zarówno o nazistach jak i reszcie). Dobrze, że istnieją jeszcze ludzie dla których ten kraj ma jakąś wartość... Swoją drogą to: 'Jebać lewactwo, pokolenie bravo i mtv oraz ludzi spod znaku 88!' TYLKO POLSKA!!!


Autor: Mikilo
(2006-05-13 10:30:03)

ip: 83.15.107.26
e-mail: miki@mikilo.prh.pl
www: http://slavinja.glt.pl

N/C o slowianach nie wiesz nic w ogole nie wiesz nic jestes tepakiem z dlugimi wlosami i z naszywka "kazdy inny/ wszyscy inni" laaaaaa umyj wlosy


Autor: czy to ważne
(2006-05-06 23:32:12)

ip: 83.7.29.222
e-mail: wpsuxx@wp.pl

"zydzi to najwiekszy problem bialego czlowieka" Tak, bo żydzi nie są biali :D :D :D


Autor: sasasasas
(2006-05-06 20:20:41)

ip: 86.41.193.40
e-mail: gegen8@o2.pl

Zalosny tekst stylizowany na satyre.


Autor: Power_flower_NISZCZ NAZIZM!!!
(2006-04-26 19:06:52)

ip: 192.168.1.13
e-mail: yaqzi@wp.pl

widze mase tu NAZIOLI.... co za skurwysyny z was !! tacy cfani jesteście na necie... skoro uważacie że ten tekst jest głupi dlaczego sami nie napiszecie nic mądrego tylko ograniczacie się do tekstów typu "zajebie Cię!","Żydów i tak powiinno się zagazować","skurwysyni","chuje"...nie stać was na nic inego ? tacy ambitni jesteście...chyba nie skoro tylko tak mówić potraficie !! a co wam Żydzi zrobili ? nie byliście na wojnie i gówno o tym wszytkim wiecie a się wymądrzacie !! Żydzi,Polacy,Niemcy,Murzyni,Anglicy,Indianie...wszyscy są tacy sami....a wy co piszecie takie debilstwa jesteście NIKIM !! pamiętajcie...NIKIM!!! Prawdziwych nazistów już prawie nie ma..a jeśli są to są,inteligentni,oczytani i mają groźne poglądy... i jeśli się wypowiadają na takie tematy to mądrze a nie tak jak wy...chociaż do nich też nie mam szacunku...ale to pokazuje jakimi jesteście tępymi dzieciakami...żenada ..:/


Autor: ja
(2006-04-26 00:19:38)

ip: 192.168.1.129
e-mail: niemam@emjlu.pl

Przychylam sie do opinni autora poniżej, turasy to największe lenie, a "na strzelaniny przychodzą z nożami"( dla tych, ktorzy wiedza ocb).Chuj z Hitlerem debile !! ta kurwa by was zabiła i nawet byscie sie nie skumali, zresztą sam był żydem zakompleksiony niedoszły artysta
HUJ HITLER !!!


Autor: ss-gruppenführer
(2006-04-22 11:13:12)

ip: 80.138.134.189
e-mail: szuwaks@vp.pl

Widze, ze wielu tu to jebane pedaly.Gdyby widzieli co u mnie sie dzieje.Mieszkam w Niemczech i codziennie widuje jak tureckie skurwiele dorabiajom sie na tym kraju- kolebce narodowego socjalizmu. Codziennie widuje rodowitych niemcow ktorzy w pocie cola muszom zapierdalac i placic podatki tylko po to zeby potem jakis czarnoch dostal tysionc euro od panstwa za frajer!!!!!!!!!!! Takze niech mi nikt nie mowi nic o tolerancji bo ja dla wrogow jestem skurwysynem!!!!!!!!!


Autor: xxx
(2006-04-21 18:39:10)

ip: 62.93.41.10
e-mail: xxx@xx.pl

Autor tego tekstu to bez ogródek mowiąc idiota.
Chłopie znam wielu nazistów, skinheadów itp i gwarantuje ci że każdy z nich jest bardzo dobrze wykształcony. A to że ty piszesz o nich zaczynając od debili, idiotów itp to sprawia że schodzisz na poziom jak to sam ująłeś idioty. Jeżeli czegoś nie rozumiesz i nie znasz to hamuj sie ze słowami.


Autor: Bialy
(2006-04-20 21:44:10)

ip: 83.19.164.26
e-mail: Bialy.ksg@interia.pl

widze ze nie poznales do konca tej kultury a uznajesz sie za znawce a nie poznales jeszcze jednej katogori. Mlodych zdolnochych chlopakow ktorzy patrzac na to co sie dzieje na niszczenie kraju przez komune. Patryjotyzmu nauczyli nas dziadkowie opowiesciami o walce za walnosc ich dziadkow a takze ich. Nasz rasizm jest spowodowany naplywem tanij sily roboczej do Polski i bezrobociem naszych ojcow matek rodzenstwa. A ty Skywarp nie obrazasz nas tylko swoj kraj idz do lustra i zastanow sie gdzie zyjesz otworz ksiazke i poszukaj kogos kto nazywa sie Jan III Sobieski poczytaj o krolach o husari i o walce ktora zawsze polacy prowadzili.

Znak Orła, Potęgi Symbol Prowadzi Nas...


Autor: Skywarp
(2006-04-10 21:33:17)

ip: 83.11.53.24
e-mail: sky@wp.pl
www: http://niemam.pl

po zatym dla was wy jedyni prawdziwy Polacy(?) kazdy kto ma inne zdanie od was jest lewakiem, zdracja, komunistam, zydem czy masonem... a nawet jelsi mam lewicowe poglady to nzaczy to ze mdle sie do marksa, Lenina, Stalina, czy robie cokolwiek co ma zwiazek z ruchem socjalistycznym??? puknijcie sie w leb w tepe narodowe cwoki, katole glupie... :/


Autor: Skywarp
(2006-04-10 21:22:19)

ip: 83.11.53.24
e-mail: sky@wp.pl
www: http://niemam.pl

ty narodowiec siedz cicho bo ruch narodowy skupia cajwiecej idiotow w calym kraju, az m iwas zal polgupiki, juz naziole sa od was lepsi :/ po zatym skin Nr to nie skin tlyko kato dres czy inne scierwo:/


Autor: fayfer
(2006-04-03 15:08:40)

ip: 85.176.197.143
e-mail: fayfer88@gmx.net

zydzi to najwiekszy problem bialego czlowieka.mam nadzeje ze kiedys swiat zrozumie ze Adolf Hitler mial racje.
SIEG HEIL !


Autor: Narodowiec
(2006-03-23 11:15:02)

ip: 83.21.159.246
e-mail: automocne.tune@interia.pl
www: http://www.avespirit.sve.pl

Artykuł jak artykuł ,ale pragnę zauważyć iż autor pomylił ( prawdopodobnie celowo i świadomie)pojęcie narodowca/nacjonalisty z nazistami i faszystami.Pragnę także zauważyć iż z artykułu naprawdę cięzko wydedukować kogo tak naprawdę autor przedstawił.CZy wedłu g autora opis ten odnosi się do Narodowych Socjalistów ,Narodowych Radykałów czy też innego odłamu ...Życzę autorowi dalszego poszukiwania(tym razem skutecznego) prawdy o ruchu narodowym.Wyrażam aczkolwiek nadzieję iż następny artykuł o ruchu narodowym będzie przedstawiał prawdę.


Autor: ...
(2006-03-19 21:33:08)

ip: 87.101.18.217
e-mail: diopa@wp.pl
www:

http://www.polonica.net/Lista_swiatowego_zydostwa.htm


Autor: ...
(2006-03-19 21:26:16)

ip: 87.101.18.217
e-mail: diopa@wp.pl
www:

http://www.polonica.net/Lista_swiatowego_zydostwa.htm


Autor: ....
(2006-03-19 21:23:56)

ip: 87.101.18.217
e-mail: diopa@wp.pl

Hmm co by tu napisać, hmm bez względu na treść artykułu ( dla mnie śmieszny za co duży plus, nie ze wszystkim się zgodzę ale punkt widzenia zależy od punktu siedzenia trzeba przyznać że imć Trollking trzyma poziom , a wypowiadający się NAZISCI niestety pokazują się od tej złej strony, strony jaką potem społeczeństwo bierze na języki. Bracia, nawet najmarniejszy argument, będzie lepszy od setki przekleństw.My wiemy...nie ukrywam od jakiegoś czasu mam bzika na punkcie Honoru... jaka jest prawda , nasz rząd, nasze państwo rozbite, podniesiemy się kiedyś, a nasi wrogowie będą gorzko żałować że się urodzili, ale wracając do tematu, czekam z utęsknieniem na text o punkach i brudasach, a dla wszystkich tych którzy pozjadali rozumy i wiedzą dokładnie kim był Adolf Hitler, polecam lekturę TECZKI HITLERA (Hernika Eberlego) bo człowiek zaiste szalony, ale miał cel! widział wizję! dziś w wyścigu szczurów każdy dąży do celu po trupach, i jakoś to nikogo nie przeraża...! Stalin wymordował w huj polaków, ale levaki o tym nie pamiętają, dla nich AH jest tym złym!gr....
a co do żydów to trzeba ich trochę ukrucić bo gdzie się nie obejżymy tam żydzi!!! i obce ścierwo. Ciekawe jak imć Trollking poczólby się gdyby zamiast jego do roboty przyjeli jakiegoś murzyna , uchodźce! albo gdyby żydowski szef wziął kogoś ze swojej rodziny...Pewnie pan by pogratulował i poszedł szukać dalej, no cóż takie postawy są godne pochwały ale nie dla wszystkich...jak już mówiłem punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
Pozdrawiam


Autor: toffi
(2006-03-14 00:05:20)

ip: 213.238.122.125
e-mail: toffi@o2.pl

Oj, jak czytam wypowiedzi prawdziwych polaków, czy słowian to słabo mi się robi, ludzie skąd wy się bierzecie??? z kapusty??? i jeszcze radziłbym bardziej zgłębić tajniki języka polskiego, bo jak widzę wypowiedź w której co drugie słowo to kurwa, huj, pedał... to się zastanawiam na jakim poziomie ta istota (niekoniecznie człowiek) zakończyła edukacje (czy ją zaczęła???) Toffi 88 - HH jak Hip Hop


Autor: Ślimak
(2006-03-08 23:23:57)

ip: 81.190.9.252
e-mail: F_A@wp.pl

Tak sobie czytam ten artykuł i az plakac sie chce. Ludzie kochani idzicie wy sie histori nauczyc do was oiowcy/nazisci z komentarzy tez to sie tyczy.


Autor: Ślimak
(2006-03-08 23:21:22)

ip: 81.190.9.252
e-mail: F_A@wp.pl

Tak sobie czytam ten artykuł i az plakac sie chce. Ludzie kochani idzicie wy sie histori nauczyc do was oiowcy/nazisci z komentarzy tez to sie tyczy.


Autor: Silesia88
(2006-03-07 07:24:24)

ip: 10.200.1.34
e-mail: andrezej_1986@o2.pl

SLAVA!!! Autor tego tekstu to pewnie... żydowskie, albo czarne ścierwo... Uogólniają kurwa wszystkich... Pedały!! TYLE!!


Autor: sid vicious
(2006-02-25 01:23:55)

ip: 10.11.95.58
e-mail: sid162@wp.pl

czlowieku,zapewne jestes jednym z tych zdebilalych przeambicjowanych lewakow,ktorym sie wydaje,ze zmienia swiat na lepsze.tak sie sklada,ze sam jestem skinheadem,w prawdzie nie lajtpalerowcem,ale to co tu opisujesz,to najczystsza glupota.idz lepiej posluchaj sobie wlochatego,albo pidzamy porno.chciales pokazac jaki z ciebie anarchol i inteligent,pedale,wiec powiem ci krotko.WYPIERDALAJ!!!VIVA BARANKI BOZE


Autor: Fuhrer88
(2006-02-18 21:59:13)

ip: 83.27.238.198
e-mail: Fuhrer@Hitler.pl
www: http://jebaczydow.pl

Das Ist Zeit Fur Reich !
Vernichten Die Juden !
Tyle na ten Temat .. a Ten kto napisal Ten tekst to jakis kompletny idiota ... Az Zal mi go ;/


Autor: Politycznie Niepoprawny
(2006-02-11 16:20:32)

ip: 193.151.64.163
e-mail: jebaczydow@wp.pl

A tak w ogóle to honor czy konkwista stoją na wiele wyższym pozimie niż te wasze lewackie ścierwa chuje.


Autor: Politycznie Niepoprawny
(2006-02-11 16:19:33)

ip: 193.151.64.163
e-mail: jebaczydow@wp.pl

Jesteście bandą niedouczonych idiotów.Najpierw poczytaj trochę o historii swastyki palancie a potem się wypowiadaj na ten temat tępy ćwoku.Bez szacunku .


Autor: Rudolf Hess- ofiara komunistycznych kłamstw:P
(2006-02-03 11:15:03)

ip: 195.177.67.166
e-mail: postpolity@wp.pl

Swietny artkuł, ale jeszcze bardziej bawią mnie te łaknące sprawiedliwości Synów Polskiej Zielmi
Polska dla Polaków!!
Ziemia Dla Ziemniaków!!
Ksieżyc dla Księży!!!
itp itd
wejscie sie w głowe puknijcie


Autor: lleidyr
(2006-02-02 19:08:12)

ip: 83.30.93.135
e-mail: lleidyr@interia.pl

Ej nie uogólniaj tak mój drakkar jest marki Deawoo Lanos :P


Autor: Misiek
(2006-01-21 12:42:40)

ip: 83.27.104.253
e-mail: misiek_gitara@op.pl

ja popieram kiz kocham moj kraj ale bez komuchów i czarnych i pierdole hitlera. Słowianie górą!!!


Autor: StarScream
(2006-01-19 21:22:30)

ip: 83.11.21.197
e-mail: twojstary@WP.pl

ee tam autro to zydo lewak, ktory podchodzi do teamtu subiektywnie, bo wierzy w zydo-masonska-lewakcka propogande, kazdy patriota musi bojkotowac ten artykul!!
Smash the reds!


Autor: Mistrzu 666
(2006-01-12 19:39:54)

ip: 83.9.57.90
e-mail: mikolaj911@wp.pl
www:

Zgadzam sie z tobą ale głównym problemem tego świata są aktualnie czarnuchy.To oni zatruwają nam powietrze i zajmują nasze mijsca pracy.A przecież oni są gorsi niż zwierzęta.Gdyby nie Karitas to już by dawno wymarli z głodu w tej swojej afryce!


Autor: pizag!
(2005-12-27 13:33:44)

ip: 213.238.94.33
e-mail: autorto@zuo.ru
www: http://juderaus.forumer.pl

Faktycznie autor nie zna tematu, poprostu żal...
Judeo-chrzescijanskie pojeby !


Autor: Krzysiek
(2005-12-20 22:32:06)

ip: 83.30.74.135
e-mail: onetrwind@wp.pl

Nie podoba mi sie kawałek o głupich poganach wiesz ja tam popieram pogan front a muzyka Honoru i teksty sa bardzo dobre. Ale co panujace pojecie Rasizm przeciwko muzyc panuje...a ja mam w dupie tolerancje i judeo-chrzescijaska bande i wszelkiej masci punków gejow itp lewaków! Slava! Slava! Sventevith! Slava!


Autor: qwerty
(2005-12-20 19:32:18)

ip: 83.23.209.81
e-mail: rqe@ttt.uyt

Chuj wam w twarz


Autor: ahb
(2005-12-14 13:09:56)

ip: 83.29.3.166
e-mail: skinsoswiecim@wp.pl
www: http://www.oswiecimianie.blog.pl

Ten text jest poprostu żałosny. Wstydź się chłopie. Naprawde marnośc... I nawet podpisał sie pod czymś takim.. Żenada !


Autor: Gnomociskacz
(2005-12-09 21:13:09)

ip: 62.93.49.131
e-mail: Gnomociskacz@vp.pl

Widzę że ktoś na siłę chciał coś napisać ale ni huja nie znał tematu-ale mu to niewiele przeszkodziło i powstało takie gówno których wszystkich bez wyjątku zalicza do skinheadów, ba gdyby tekst był dłuższy pewno by jeszcze autor napisał że Jezus był Nazistą... Panie Tomaszu radzę najpierw odrobić pracę domową i się douczyć zanim zaczniecie wciskać komuś kit!


Autor: JuRRa
(2005-12-08 18:59:56)

ip: 195.128.242.1
e-mail: south_inferno@wp.pl

A huj z wami wszystkimi wy nie wiecie coto wogule jest Ojczyzna! Wam w głowie tylko wina ćpanie itp. i niewiem czy wszyscy obywatele polscy chcieli by zeby co drugi człowiek w Polsce był murzynem żydem albo jakims rumunem. Pomyślcie co wy kurwa pierw a puni piszcie.


Autor: Sicerman
(2005-11-27 13:46:32)

ip: 83.26.228.163
e-mail: dupa@dupa.pl

Boże... naprwde smutno mi się robi jak widze coś takiego :/ a pozatym jak jacyś polacy są neonazistami to niech się najlepjej sami zabiją bo są w końcu polakami :|hello hitler (popieprzone)


Autor: lumpex75
(2005-11-25 18:14:59)

ip: 83.22.39.212
e-mail: oi@oi.oi
www: http://www.wlochaty.most.org

dooooooobry text kurde nie wiem co myśleć, ci murzyni to też hitlerowcy ? bo na aryjczyków nie wyglądają hahaha


Autor: ulla
(2005-11-19 15:58:22)

ip: 84.40.169.149
e-mail: ach@wp.pl

widze że dość goracy temat
gratulacje dla autora, za ilośc postów


Autor: Sajmenos
(2005-11-18 19:58:52)

ip: 81.168.209.124
e-mail: szymon.rozycki@wp.pl

Naziści popełniali dużo większe błędy a Ty wypowiedziałeś popieram, tylko klawiatury nie opanowałeś.


Autor: Dosiek
(2005-11-18 00:57:46)

ip: 83.27.233.60
e-mail: dsq@o2.pl
www: http://www.LIBERTARIANIZM.pl

Kurwa bracia naziści sorki miało być "popieram" poniżej:


Autor: Dosiek
(2005-11-18 00:53:04)

ip: 83.27.233.60
e-mail: dsq@o2.pl
www: http://www.LIBERTARIANIZM.pl

Sajmenosa poieram!!!


Autor: skuzi
(2005-11-13 17:11:34)

ip: 192.168.10.43
e-mail: skuziok@wp.pl

ten artykuł napisał taki sam kretyn jak ci opisywani ,tak samo oceniasz ludzi po wyglądzie i drwisz z łysiny czy naprawdę wierzysz że brak włosów oznacza brak szarych komórek ,stosujesz określenia prostackie a ja lubię łapać za słowa i jestem łysogłowy,jeżeli uważasz że ten artykuł odzfirciedla faktyczną wiedezę na temat zjawiska nazizmu to bzdura ,opisujesz ludzi którzy może i utożsamiają się z tą ideologią ale nie są akceptowani przez "elitarne"środowiska nazistowskie .jeżeli są takimi niezorganizowanymi ,debilnymi prostakami to dlaczego rozpracowywują ich cobyniebyło specjaliści z abw i zjawisko nazizmu okreslają jako zagrażające instytucji państwa i systemu.stosujesz podobną propagandę jaką stosowano w okresie prl-u kiedy to próbowano niemców przedstawić jako nierozgarniętych debili tylko jakoś nie mogli wytłumaczyć dlaczego przewyższali nas pod każdym względem a kloss sam rozpiepszył cał rzeszę ,piszesz tylko częsciowo prawdę.myslę ze ludzi dzieli sie min. na idiotów ale nie akurat dlatego że są nazistami to oznaczało by szufladkowanie czyli potwierdzało nasze plytkie myślenie


Autor: Trollking
(2005-11-01 12:55:24)

ip: 62.21.2.198
e-mail: trollking@interia.pl

Smiac czy plakac-ja polecam trzecia mozliwosc,czyli strzelic sobie w leb,moze wtedy cos tam sie ustawi.Sieg volksdeutsch!


Autor: nazis hools -gdansk
(2005-10-31 20:32:53)

ip: 83.31.204.17
e-mail: hoess@wp.pl

ja pierdole jak czytam to gowno to niewiem czy sie smiac czy plakac seig heil!!!!!!!!!!


Autor: Sajmenos
(2005-10-24 00:22:25)

ip: 62.87.239.214
e-mail: szymon.rozycki@wp.pl
www: kajne ni ma

Kulturalnie uświadomieni - poważnie to nonsens
Już takim banalnym tekstem pokazującym jakimi niskimi pobudkami się kierujecie, dyskwalifikujecie siebie.
Taki zespół jak Baranki Boże w najlepszym razie może sprzątać albo kosić trawę w posiadłości Michaela Jacksona.
I taka jest prawda Michael Jackson kopie Was w tyłeczek i płaci dolara za osiem godzin pracy.
On - wielki talent a eksperymenty z kolorem skóry mnie nie interesują. Różnica sięga dwóch poziomów a o pewnych rzeczach
nie macie pojęcia.
Wiedzieć wszystko to znaczy naprawdę wszystko wiedzieć ...o historii filozofii, metafizyce, transcendencji,
utylitaryźmie, systemach politycznych całego świata, fizyce, chemii, muzyce, wszystko. Ci którzy mówią, że wiedzą wszystko nawet jeszcze nie zaczęli, bo początkiem niekończącej się drogi wiedzy o wszystkim jest uświadomienie sobie, że wszystkiego nie wiem.
Czy to jest niemożliwe?
I to jest istotna odpowiedź przeciwko Waszemu myśleniu nie mająca charakteru wielkiej brutalności, albowiem gdybym chciał odpowiedzieć na tym poziomie co Wy, to napisałbym, że Armia to zespół który ma teksty jak papier do dupy, idee godne poniżenia, a na koncertach należy rzucać w nich kamieniami.


Autor: Trollking
(2005-10-16 18:32:49)

ip: 62.21.11.127
e-mail: trollking@interia.pl

Hmmm... to chyba miało być pochlebstwo


Autor: faktycznie
(2005-10-16 16:27:34)

ip: 83.29.112.21
e-mail: autor@tekstu.pl

zasluguje na swoj nick, krol TROLLI :|


Autor: Ksyvka
(2005-10-15 20:32:48)

ip: 172.25.19.160
e-mail: niepodam@wp.pl

Hehe ! tekst śmiesznie napisany pośmiałem się z tego chwile szkoda tylko że autor się w ogóle nie zna na temacie... trzeba mu przyznać że zamiast wiedzy ma poczucie humoru
A bajka z magisterka to też dobry żart.


Autor: Trollking
(2005-09-22 16:42:40)

ip: 62.21.116.243
e-mail: trollking@interia.pl

Propozycja jest godna rozważenia,choć pewnie zajmie to trochę czasu.Tak się składa,iż rzeczy opisywanych przez Pana słuchałem już dobrych kilka lat temu,potem znormalniałem,dorosłem i nie jestem na topie.Choć zgadzam się,że często głupota i jeden kierunek myślenia części domorosłych anarchistów dorównuje nazi-skinom. Temat nazistów był mi o tyle znany,że pisałem o nich magisterkę, stąd powstał ten tekst.Ale obiecuję,że zobaczę co da się zrobić. Pozdrawiam.


Autor: pit bull
(2005-09-22 13:40:55)

ip: 83.17.78.170
e-mail: pit_bull1983@o2.pl

Rozumiem, że artykuł miał na celu ukazanie głupoty pewnej grupy ludzi. W takim razie czekam na artykuł dotyczący polskich anarchistów i punków, którzy to wyśpiewują pieśni ku czci tanich win i ogólnie z ich tekstów mozna wywnioskować, że srają na państwo polskie i mają w głębokim poważaniu kraj w, którym sie urodzili i wychowali a każdy kto ma inne zdanie od nich jest faszystą, rasistą i Bóg wie jeszcze kim. Rozumiem, że podchodzi Pan do swojej pracy poważnie i obiektywnie. Skoro opisał Pan głupotę jednej strony medalu(szowinistyczna prawica), proszę też opisać drugą(szowinistyczna lewica. anarchisći, komuniści).


Autor: kiz
(2005-09-15 16:08:25)

ip: 83.31.86.54
e-mail: kiz89@op.pl

A ja wierzę w silną POLSKĘ, wierzę w Słowian, że kiedyś będziemy potęgą, ale nie wierze w adolfa, który uznał nas za gorszą rasę. Mi się marzy imperium Słowiańskie!!!!


Autor: Trollking
(2005-09-07 13:01:08)

ip: 62.21.116.243
e-mail: trollking@interia.pl

Taaaakkk...wyszło na jaw, że mój pies jest obrzezany, kot jest gejem,rybki czytają wieczorami talmud,chomik obchodzi szabas,nawet wszy są wyznania mojżeszowego... Tylko ja,cholera,nie jestem Zydem... a szkoda,poczułbym się lepiej niż będąc takim Prawdziwym Polakiem jak wy. Wspolcuje wam,ze nie urodziliscie sie kilkadziesiat lat wczesniej-oddzialy ss czekalyby na was z otwartymi rekoma... pozdrawiam wszystkich polskich germanofilow!


Autor: IMPERATOR
(2005-09-06 13:44:08)

ip: 84.10.46.208
e-mail: pocoto.ns@poczta.onet.pl

Tomasz Zdulski- zapamiętamy sobie to nazwisko.. o ile jest prawdziwe..


Autor: IMPERATOR
(2005-09-06 13:40:11)

ip: 84.10.46.208
e-mail: pocoto.ns@poczta.onet.pl

Szmato żydowska, liberalny idioto i skretyniały gejowski pindolu... co ty wiesz o NS i NR? ty stara kurwa jeteś. Mam szczerą nadzieję, że kiedys się spotkamy i wymienimy poglądy...


Autor: Mar
(2005-09-02 21:15:09)

ip: 62.21.83.58
e-mail: ratilt_xls@poczta.onet.pl

a co to?czystej krwi prawdziwych Polaków się na stronie namnożyło? czy mini zjazd ONR-u?tak śmieszne komentarze i zaraz tak bardzo w sobie żałosne i smutne...


Autor: Sława
(2005-09-01 19:31:25)

ip: 192.168.4.228
e-mail: chujcido@tego.pl

Trollking, za to, że pojechałeś sobie po słowiańskiej rodzimej wierze dosięgnię cię, semicki psie sprawiedliwość. Na ziemiach Sławii nie ma miejsca dla takiego zawszonego żydowskiego ścierwa jak ty.


Autor: Czarnulka
(2005-09-01 17:52:54)

ip: 83.175.144.61
e-mail: czarna_1927@o2.pl

Zwylam hehe proste ze z autora :D Jawnie ostro pomieszane jest wszystko drogi znawco
Rasa aryjskich ziem, obmyje się z podstępów...
Żydów i wszystkich złych, podłych elementów!!!


Autor: ssssssssssss
(2005-08-29 11:10:29)

ip: 83.24.15.161
e-mail: ssss@nospam-rin.ru

jednak debili produkuje żydokounistyczny system oświaty wyższej (?)-odkąd to, cwaniaczku, narodowi socjaliści są skrajną prawicą? rozmiękczenie mózgu masz ? a Żydów należy tak czy inaczej zagazować


Autor: Bolverk
(2005-08-28 21:15:22)

ip: 172.16.3.30
e-mail: 88@interia.pl
www: http://jizraelscy bandyci.pl

Osoba komentująca subkulture-kulture NS skrajnie prawicową wydaje sie być jednym z semickich bandytóe pragnących zawładnąć Naszą ziemio.żydku sam nie wierzysz w to co piszesz,jesteś gamoniem,jestes taki odważny w internecie,na ulicy schylasz głowe i swój wzrok-jestes nikim!


Autor: Trollking
(2005-08-12 20:15:43)

ip: 83.27.127.190
e-mail: trollking@interia.pl

Kolego Dioble,pewnie coś wiem skoro pisałem magisterkę o skrajnej prawicy(nawet na 5 ) ),ale cóż ja biedny żuczek przy fachowcach...


Autor: Diobeł
(2005-08-05 19:49:50)

ip: 83.16.126.98
e-mail: p2p@o2.pl

Hmnm... Co Ty wiesz o Skinheads? Za dużo filmów, wiadomości i innych pierdół nasłuchałeś się, a na dodatek uważasz się za znawcę... Kiepsko, pomieszałeś różne odłamy...


Autor: pAncórzyca
(2005-08-03 23:17:20)

ip: 80.55.84.182
e-mail: wachadelko@interia.pl

Dobre,ale się uśmiałam,oby więcej takich.Szkoda tylko,ze to czysta prawda


Autor: Earthling
(2005-07-21 22:07:26)

ip: 217.99.188.190
e-mail: earthling@nospam.pl
www: http://www.davidbowie.fan.pl

Fajny artykuł. A polscy neonaziści to kretyni, a nie patrioci. Krzyczą "Polska!" i dodają "uber alles". Żenada.


Autor: Redaktor
(2005-07-21 01:03:51)

ip: 84.40.169.149
e-mail: slay@nospam.com

No to teraz ma Pan już na dobre przechlapane u aryjskich braci... Testament napisany? Niestety Taboo nie zapewnia ochrony swoim redaktorom. Szkoda więc, że to Twój ostatni tekst. Nie mniej miło było z Panem współpracować[ wstecz ]
.strona główna. .redakcja. .księga gości. .linkownia.
Katatonia - Night Is The New Day
Koncert dla Jasia (Kopanica, Klub Genewa, 16 listopada)
Gorgisheli "Amore"
Hedningarna "Kaksi"
Riverside (Wrocław, Od Zmierzchu do Świtu, 1 października 2007)
Riverside "02 Panic Room" (singel)
Wściekłe psy
Animations "Animations"
CETI "(…) perfecto mundo (…)"
Grzegorz Kupczyk (CETI) - wywiad
Machine Head "The Blackening"
Van Der Graaf Generator, Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska, 21 kwiecień 2007
Division by Zero "Tyranny of Therapy"
Da Capo Players "The String Quartet Tribute to Dream Theater"
Espido Freire "Zmrożone brzoskwinie"
Metal Marathon 3: Turbo, Chainsaw, Merry Pop Ins (Poznań, Zeppelin Hall, 5 kwietnia 2007)
Jesus Christ Superstar (Aula Zespołu Szkół Muzycznych, Poznań, 12 kwietnia 2007)
Luminous Flesh Giants "Duma i Upadek"
Muzyczne podsumowanie 2006 roku
Pain Of Salvation (Warszawa, Progresja, 20 lutego 2007)
Yes 'Close To The Edge'
  Yes 'Close To The Edge'

"...Muzyką Yes byłem nieustannie katowany przez 20 lat przez pewnego starego pryka. Ile się zachwycał tym zespołem! Howe to "doktor gitary". Anderson to "anioł, który zszedł na ziemię żeby przynieść ludziom piękną muzykę". Itd, itp. Nigdy nie zapomnę dnia, kiedy będąc małym chłopcem chciałem sobie włączyć kasetę wideo z nagranymi z telewizji teledyskami Michaela Jacksona, a ten człowiek powiedział do mnie: "Może byś obejrzał coś innego?", po czym włożył do odtwarzacza "Greatest Video Hits". To akurat aż tak dużym błędem wychowawczym nie było...."
Czytaj więcej

  Pendragon "Not of this ...
  Pendragon "Not of this ...
  Pendragon "Not of this ...
  Pendragon "Not of this ...
  Pendragon "Not of this ...
  Pendragon "Not of this ...
  Katatonia - Night Is Th...
  Katatonia - Night Is Th...
  Katatonia - Night Is Th...
  Katatonia - Night Is Th...
  Katatonia - Night Is Th...
  Pendragon "Not of this ...
  Pendragon "Not of this ...
  Pendragon "Not of this ...
  Pendragon "Not of this ...
Wolsztyńska TopLista najlepszych stron www
Rockowa Top Lista
Admin


Wykorzystywanie materiałów zawartych w Taboo bez zgody autorów jest Z A B R O N I O N E
Webmaster: www.TomaszPacyna.net
(c) 1998-2008 Taboo Staff